Barwy szczęścia, odcinek 2639: To Rafał da Bożenie pieniądze na okup za porwanego Tadzia! Za jaką cenę? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2639: To Rafał da Bożenie pieniądze na okup za porwanego Tadzia! Za jaką cenę? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: To Rafał da Bożenie pieniądze na okup za porwanego Tadzia! Za jaką cenę? - ZDJĘCIA

W 2639 odcinku " Barw szczęścia" dowiemy się, w jaki sposób sposób Bożena (Marieta Żukowska) odzyska Tadzia (Józio Trojanowski)! Jak napisaliśmy jako pierwsi Stańska w 2441 odcinku serialu znów będzie tulić w ramionach syna, teraz zdradzamy, jak zdobędzie pieniądze na okup! Czeka nas szokujący zwrot akcji, bo wielką kasę dla porywacza da Bożenie... Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)! Jak do tego dojdzie w 2639 odcinku " Barw szczęścia" i jaką cenę zapłacą Stańscy za tę "przysługę"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2639 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Bożena w 2641 odcinku "Barw szczęścia" odzyska Tadzia! I choć radość i ulga z powrotu syna całego i zdrowego będzie ogromna, Stańska będzie z tym sama. Bruno (Lesław Żurek) w tym czasie będzie siedział zamknięty w psychiatryku, do którego trafił na obserwację za próbę zabójstwa Rafała. Dlatego wielkim szokiem jest udział Zaborskiego w odzyskaniu Tadzia od porywaczy!

Ujawniamy: w 2639 odcinku Zaborski pojawi się u Bożeny i złoży jej niesamowitą propozycję. Kiedy załamana Stańska poskarży się rywalowi męża, że nie ma siły zdobyć 2 milionów złotych w ciągu doby, Rafał weźmie to na siebie. Jak podaje swiatseriali.interia.pl jednak jasne będzie, że Zaborski nie zrobi tego bezinteresownie. Jaką cenę zapłacą tak naprawdę za okup i odzyskanie synka? 

Zobacz też: Pierwsza miłość, odcinek 3436: Psychopata Mateusz wróci i weźmie się za Martę! Okrutny kochanek Emilki będzie udawał kogoś innego - ZDJĘCIA

W 2639 odcinku "Barw szczęścia" do Bożeny zadzwoni porywacz. Zażąda za Tadzia chłopca 2 milionów złotych płatnych w krótkim czasie.

- Potrzebuję trochę czasu. Nie jest łatwo zebrać taką kwotę - powie mu Stańska.

- Masz czas do jutra. Do południa - usłyszy.

W hotelu Stańskich w 2639 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się Klemens, obrońca Bruna. Bożena wyzna mu cała prawdę o okupie, ale prawnik niewiele będzie mógł jej pomóc.

- Wyczyściłam konto, wzięłam chwilówkę, porobiłam debety na kartach i udało mi się uzbierać raptem sto trzydzieści tysięcy. Muszę zapytać męża, czy nie ma gdzieś zabezpieczonej gotówki - wyzna prawnikowi zrozpaczona Bożena.

I zaraz potem u Bożeny w 2639 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się on, "zbawca na białym koniu", czyli Rafał Zaborski. 

- Pomóż mi zdobyć pieniądze. Inaczej ci dranie zrobią krzywdę mojemu dziecku - zacznie błagać wroga Stańska.

- Nie mam takiej kasy, ale... Mam dostęp do pieniędzy moich inwestorów - stwierdzi były wspólnik Bruna.

 Zdesperowana Bożena obieca mu w 2639 odcinku "Barw szczęścia", że odda wszystko co do grosza, choćby miała zaharować się na smierć.

- Muszę ratować Tadzia. Wybaczę ci wszystko, tylko mi pomóż...

I Zaborski pomoże Bożenie w "Barwach szczęścia". Jednak cena jaką będzie musiała za to zapłacić znacznie przewyższy 2 miliony złotych. Czy Zaborski od początku to wszystko ukartował? 

Nie przegap: M jak miłość. Argasiński zmieni się dla Patrycji i tak odzyska żonę. Łukasz przegra z przebiegłym ordynatorem – WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2625: Szokujące odkrycie w sprawie porwania Tadzia! Lilly nie da o sobie zapomnieć Kajtkowi – ZWIASTUN
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze