Barwy szczęścia, odcinek 2637: Przerażający wypadek Basi! Aldona znajdzie ją nieprzytomną! Nie przeżyje dłużej bez Zenka?

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2637: Przerażający wypadek Basi! Aldona znajdzie ją nieprzytomną! Nie przeżyje dłużej bez Zenka?

Barwy szczęścia, odcinek 2637: Przerażający wypadek Basi! Aldona znajdzie ją nieprzytomną! Nie przeżyje dłużej bez Zenka?

W 2637 odcinku "Barw szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) znajdzie w domu półprzytomną Basię (Sławomira Łozińska)! Żona Zenka (śp. Jan Pęczek) nie będzie się orientowała, ani gdzie, jest, ani co jej dolega. Na szczęście z Aldoną będzie Borys (Jakub Wieczorek), który wesprze ją w dramatycznej chwili i razem szybko wezwą pogotowie. Co się stanie z Basią? Czy tragiczna śmierć Zenka, nagły powrót Adama (Bartosz Porczyk) i ucieczka z syna z kraju wyczerpią tak starszą panią, że Grzelakowa już nie będzie miała siły dłużej żyć? Co się stanie Basi? Jak zakończy się akcja ratunkowa w 2637 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2637 - czwartek, 19.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Trudny czas w "Barwach szczęścia" nastał dla Basi Grzelakowej. Dopiero co pożegnała ukochanego męża - Zenek nie wrócił na jej imieniny, bo zasnął na zawsze za kierownicą. Wielki emocje czekały też na Basię na pogrzebie męża - niespodziewanie pojawił się tam ukrywający od lat Adam. Jednak syn nie zagościł na długo w Warszawie - na wylot z kraju na zawsze zaczął namawiać także mamę!

W 2637 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, że to wszystko okazało się dla Basi zbyt dużym ciężarem. Kiedy Aldona z Borysem znajdą Grzelakową półprzytomną i bez kontaktu z rzeczywistością, natychmiast wezwą pomoc. Co się stanie Basi?

Czy Basia w 2637 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała zawał, czy dostanie udaru, a może po prostu straciła siły z wycieńczenia - jest to jedną z tajemnic produkcji serialu. Pewne jest jednak, że Grzelakowa odchoruje nadmiar wyzwań, jakie postawił przed nią los w ostatnim czasie.   

Czy Basia trafi do szpitala, jakie będzie orzeczenie lekarzy dowiemy się już 19 maja w TVP2. Do 2637 odcinka "Barw szczęścia" będziemy obserwowali, jak osamotniona Basia tęskni za Zenkiem i Adamem, których straciła na zawsze.   

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze