Barwy szczęścia, odcinek 2636: Klara wda się w romans z nowym przełożonym?! Hubert oszaleje z zazdrości o żonę – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2636: Klara wda się w romans z nowym przełożonym?! Hubert oszaleje z zazdrości o żonę – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2636: Klara wda się w romans z nowym przełożonym?! Hubert oszaleje z zazdrości o żonę – ZDJĘCIA

2022-04-29 14:15

W 2636 odcinku „Barw szczęścia” Klara (Olga Jankowska) wspólnie z Bartoszem (Artur Bocheński), szefem marketingu i Jareckim (Maciej Mikołajczyk), szefem wydawnictwa zaczną świętować zakończenie prac nad książki Pyrki. Marketingowiec opowie jej również o planach promocyjnych, z których będzie wynikało, że spędzą ze sobą mnóstwo czasu! W 2636 odcinku „Barw szczęścia” Klara uzna, że powinna przedstawić Bartosza swojemu mężowi (Marek Molak), któremu nowy przełożony Pryki od razu nie przypadnie do gustu! Marketingowiec nawet nie będzie próbował ukryć, że Klara bardzo mu się podoba, co wywoła poważne obawy u Huberta! Czy Pyrka wda się w romans z Bartoszem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2636 - środa, 18.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2636 odcinku „Barw szczęścia” prace nad nową książką Klary „Dwunastu wspomnień Emilii” dobiegną końca, dlatego Jarecki i Bartosz zaproszą Pyrkę na wspólne świętowanie. Efekt końcowy zadowoli również samą autorkę, której do tej pory trudno było się porozumieć z wydawnictwem. Pryka nie chciała promować książki pod własnym nazwiskiem, gdyż zbyt mocno jest ono kojarzone z dziećmi, jak również nie podobało jej się, że Jarecki i Bartosz zrobili z niej powieść erotyczną, w której głównym tematem był seks! Na szczęście, w końcu doszli do porozumienia, które zadowoliło obie strony, dlatego w 2636 odcinku „Barw szczęścia” zaczną świętować swój wspólny sukces!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2634: Michalina zostawi Witka! Dla kariery będzie gotowa na wszystko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Bartosz próbuje uwieść Klarę w "Barwach szczęścia" >>>

W 2636 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje siwatseriali.interia.pl Bartosz i Jarecki nie będą mogli nachwalić się efektem końcowym książki i natychmiast będą chcieli ruszyć z promocją, aby powieść ukazała się jeszcze przed Walentynkami!

- Moim zdaniem wyszło wspaniale – stwierdzi Myśliński, który zapowie, że osobiście zajmie się promocją książki.

- Ta książka to murowany sukces – doda Jarecki.

- Zacznie się młyn związany z promocją, nie będzie czasu nawet na sen... To będzie idealny prezent dla zakochanych – stwierdzi Bartosz, co spodoba się również Jareckiemu.

Niestety w 2636 odcinku „Barw szczęścia” Klara nie podzieli ich entuzjazmu i uzna, że czytelnicy mogą w ten sposób źle odebrać jej książkę, ale Jarecki da jej jasno do zrozumienia, aby zostawiła kwestie promocyjne fachowcom.

- Promowanie książki jako prezentu dla zakochanych na walentynki sugeruje, że to błaha lektura. Wprowadzimy czytelników w błąd – stwierdzi Klara.

- Wydawnictwo dużo zainwestowało w ten projekt – przypomni jej wydawca, po czym Pyrka zrozumie, że już nic w tej sprawie nie ugra i zacznie świętować z nimi ich wspólny sukces.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2636: Dramatyczny finał randki Żabci i Damiana! Wójcik straci wzrok? – ZDJĘCIE

Jeszcze w 2636 odcinku „Barw szczęścia” Klara uzna, że powinna przedstawić swojemu mężowi, Bartosza, skoro ma z nim ruszyć w długą trasę po Polsce. Oczywiście, marketingowiec od razu nie przypadnie do gustu Hubertowi, który nawet nie będzie próbował ukryć wobec niego swojej niechęci. Tym bardziej, że Bartosz będzie sprawiał wrażenie, że Klara nie jest mu obojętna!

- Czym się zajmujesz? – zacznie rozmowę Hubert.

- Robieniem z twojej żony gwiazdy – przyzna Bartosz.

- Sprowadzacie mi żonę na złą drogę – stwierdzi Pyrka.

Tuż po wyjściu Bartosza w 2636 odcinku „Barw szczęścia” Hubert wyzna żonie wprost, że nie podoba mu się jej nowy przełożony. Klara szybko uspokoi męża, ale nie rozwieje jego obaw, gdyż Pyrka będzie się aż gotował z zazdrości! I słusznie, gdyż zdradzamy, że w kolejnych odcinkach Barw szczęścia” Bartosz bardzo zbliży się do Klary i zacznie z nią coraz śmielej flirtować!

- Zyskuje przy bliższym poznaniu - uśmiechnie się Klara.

- Mam nadzieję, że nie za bliskim – podkreśli wyraźnie Hubert.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2637: Dramat Bożeny. W jednej chwili straci Tadzia i Bruna i zostanie zupełnie sama – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2624: Kajtek wróci do Oliwki i podle ją oszuka! Nie przyzna się do seksu z Lilly – ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze