Barwy szczęścia, odcinek 2628: Gdzie jest mały Tadzio? Poszukiwania syna Stańskich nie przyniosą rezultatu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2628: Gdzie jest mały Tadzio? Poszukiwania syna Stańskich nie przyniosą rezultatu

Barwy szczęścia, odcinek 2628: Gdzie jest mały Tadzio? Poszukiwania syna Stańskich nie przyniosą rezultatu

W 2628 odcinku "Barw szczęścia" do poszukiwań porwanego Tadzia (Józio Trojanowski) włączą się bliscy i przyjaciele Stańskich. Sprawa trafi nawet do telewizji dzięki dziennikarzom, którzy zajmą się karierą śpiewaczą Amelii (Stanisława Celińska), ale porwanie dziecka wyda im się jeszcze bardziej interesujące. Niestety, nawet nagłośnienie zaginięcia syna Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) na całą Polskę nie przyniesie rezultatów i dziecko nie zostanie odnalezione. Gdzie tak naprawdę jest mały Tadzio? Kto go porwał i w jakim celu? Kiedy się ujawni? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 2628 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2628 - piątek, 6.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 2625 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się podejrzenie, że za porwaniem małego Tadzia stoi Rafał. Zaborski (Wojciech Solarz) wkroczy znów do hotelu Stańskich z zatroskaną miną i zaoferuje pomoc w poszukiwaniach porwanego dziecka. Niestety, Bruno znów mu zaufa!  

Przypomnijmy - Tadzio zniknie w 1624 odcinku "Barw szczęścia" z gabinetu Bruna, kiedy Bożena uda się na zafundowane przez męża zabiegi spa. Po powrocie do hotelu Stańska z przerażeniem stwierdzi, że ukochanego synka nie ma! 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Aresztowana Michelle straci dziecko? Agnieszka i Michał wywiozą Hanię do Brwinowa i więcej jej nie zobaczy - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Niestety, 4 odcinki później, w 2628 odsłonie "Barw szczęścia" Tadzio nadal się nie znajdzie pomimo szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej. Do sprawy włączą się także dziennikarze telewizji, którzy przyjadą na wywiad z Amelią, ale kiedy dowiedzą się o porwaniu dziecka, żywo zainteresują się sprawą. Czy ogłoszenie o porwaniu na całą Polskę przyniesie jakieś rezultaty? 

Na razie tajemnica porwania Tadzia jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic produkcji "Barw szczęścia". Podejrzenia padają na Rafała, że to on uknuł brutalny spisek, aby zmusić Bruna do czegoś nielegalnego lub zwyczajnie pogrążyć. Czy w 2628 odcinku, dzięki ogłoszeniu w telewizji pojawią się nowe tropy, dzięki którym zrozpaczeni Stańscy odnajdą syna? Przekonamy się już w 2628 odcinku "Barw szczęścia"! 

Nie przegap: Barwy szczęścia wyleciały z ramówki TVP! Wiemy, skąd taka decyzja

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnanie Iwony z Pyrkami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze