Barwy szczęścia, odcinek 2622: Szokująca przemiana Klary. Zmieni tożsamość i nikt jej nie zdoła rozpoznać - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2622: Szokująca przemiana Klary. Zmieni tożsamość i nikt jej nie zdoła rozpoznać - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2622: Szokująca przemiana Klary. Zmieni tożsamość i nikt jej nie zdoła rozpoznać - ZDJĘCIA

2022-04-06 18:00

W 2622 odcinku "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zmieni się nie do poznania! Pisarka wejdzie w nową rolę i zmieni wizerunek. W peruce oraz przebraniu, będzie praktycznie nie do rozpoznania! Wszystko przez pracę nad najnowszą powieścią Klary, która ma się odbić szerokich echem i wywołać niemałe poruszenie. W 2622 odcinku "Barwy szczęścia" Klara zachwyci speca o marketingu w wydawnictwie i wreszcie spełni jego życzenie. Trzeba przyznać, że Pyrka diametralnie się zmieni, ale czy to zapewni jej sukces? Zobacz ZDJĘCIA z przemiany Klary.

"Barwy szczęścia" odcinek 2622 - środa 27.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2622 odcinku "Barwy szczęścia" Klara zmieni się nie do poznania, a wszystko przez nowy wizerunek, który wymyślą jej specjaliści od marketingu. Pyrka szykuje się do wydania nowej powieści erotycznej i chociaż początkowo kłóciła się z wydawcami o całą akcję promocyjną książki, niedługo odbędzie się sesja zdjęciowa, w której Pyrka przybierze inne wcielenie. Klara wydaje powieść pod pseudonimem, a cała koncepcja polega na tym, że Pyrki ma nikt nie rozpoznać. Wcieli się w tajemniczą Julię Armand, która napisała erotyk. 

W 2622 odcinku "Barwy szczęścia" Klara całkowicie zmieni styl. Założy perukę, która będzie w czarnym kolorze, z grzywką, a od spodu widać będzie różowe pasma. To zupełna nowość, bo Pyrka na co dzień nosi proste, brązowe włosy i nie lubi ekstrawagancji. Klara dla sesji zmieni też strój i założy wysokie szpilki i seksowną garsonkę. Będzie wyglądać jak tajemnicza gwiazda, która wzbudza dużą sensację. I o to właśnie chodzi specjalistom od marketingu - Klara ma budzić poruszenie i rozsiewać tajemnicę, by czytelnicy zastanawiali się kim jest naprawdę. Wszystko dla promocji książki "Pokusa", która ma odnieść niebywały sukces. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Pożegnanie Zduńskich. Kinga i Piotrek oznajmią rodzinie, że znikają z Warszawy

W 2622 odcinku "Barwy szczęścia" Klara będzie mogła poczuć, jak to jest być kimś zupełnie innym. Chociaż na początku miała spore wątpliwości, czy wybrała dobre wydawnictwo i odpowiednie osoby do promocji, teraz poczuje, że zrobiła dobrze. 

- Panowie traktują mnie jak debiutantkę... Tak się właśnie czuję - w poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" Klara chciała zrezygnować z reprezentowania wydawnictwa. - Pani Klaro, nie jest pani debiutantką, więc wie pani, że rynek czytelniczy bywa nieprzewidywalny, my tylko chcemy chronić nasze interesy, to nic osobistego - rzucił wtedy szef. - To dokładnie tak jak ja. Dlatego poszukam innego wydawnictwa, które będzie potrafiło docenić moją pracę i potraktować jak partnera - Pyrka była nieugięta, ale ostatecznie udało jej się dogadać z szefostwem, a sesja zdjęciowa będzie obłędna! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2609: Seks chorej Małgorzaty i Jerzego w lesie?! Wymyślą świetną zabawę, by poprawić sobie humor
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze