Barwy szczęścia, odcinek 2615: Skruszony Patryk będzie błagał o pomoc. Cała rodzina Pyrków się go wyprze – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2615: Skruszony Patryk będzie błagał o pomoc. Cała rodzina Pyrków się go wyprze – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Skruszony Patryk będzie błagał o pomoc. Cała rodzina Pyrków się go wyprze – ZDJĘCIA

2022-04-14 10:44

W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) wróci do domu Pyrków, skąd wyprowadził się po wielkiej aferze z Agatą (Natalia Zambrzycka). Dziewczyna jest na niego wściekła za odwołany ślub i to, że Jezierski ślepo wierzy w niewinność Jowity (Magdalena Żak), która nigdy nie była aniołkiem. W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" skruszony Patryk pojawi się u Pyrków, by błagać ich o pomoc. Nie będzie się spodziewał, że cała rodzina się od niego odwróci, a Agata uzna, że właśnie przekroczył wszelkie granice.

"Barwy szczęścia" odcinek 2615 - czwartek, 14.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk pojawi się w domu Pyrków, skąd świadomie się wyprowadził, bo tak strasznie pokłócił się z Agatą. Poszło o Jowitę, która wylądowała w areszcie, oskarżona o morderstwo. Jezierski chce uzyskać pieniądze na kaucję dla siostry, która wynosi aż 500 tys. Dlatego Patryk uznał, że zabierze pieniądze przeznaczone na ślub i odda je siostrze. Nie przyjął do wiadomości, że kwita z wesela jest i tak stanowczo na mała na pokrycie kaucji. Doszło do afery i rozstania pary.

W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk stanie w progu Pyrków,, skruszony i proszący o pomoc. Przyjdzie pożegnać Iwonę (Izabela Zwierzyńska) i Kępskiego (Jakub Sokołowski), którzy opuszczają rodzinę i wyjeżdżają do Stanów. Zacznie się kajać, ale tylko po to, by uzyskać pieniądze od Tomasza! Kępski nie będzie skory do współpracy i będzie lekko zażenowany prośbą chłopaka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1658: Patrycja w obliczu śmierci Argasińskiego wyzna, jak bardzo go kochała - ZDJĘCIA

W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" Agata od razu weźmie byłego narzeczonego na bok i zacznie obwiniać go, że przyszedł tylko wyłudzić pieniądze. - Tylko po to tu przyszedłeś? Żeby wyłudzić pieniądze? Patryk, co się z tobą dzieje? - zapyta wściekła Pyrka. - Nie wyłudzić, tylko pożyczyć - odpowie Patryk. - Jak ci nie wstyd? - zaznaczy Agata. - Wyobraź sobie, że muszę ratować siostrę i będę się chwytał każdej szansy, byle jej pomóc - uzasadni Jezierski. - W tym pożyczając pieniądze od mojej rodziny - zauważy Pyrka. - Chociażby - skwituje Patryk, a Agata wyprosi go z domu.

Przeczytaj: M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Tylko Zduńska może je uratować, ale nie przyzna się do jego istnienia – WIDEO, ZDJĘCIA

W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" skruszenie Patryka nic nie da, bo Kępski nie zgodzi się pożyczyć mu pieniędzy i nic nie uda mu się ugrać. Dla Agaty to będzie wielki cios, bo były narzeczony nie przyjdzie do niej przeprosić, a bezczelnie poprosić o pieniądze jej rodzinę. 

- (...) Naprawdę chciałam, żeby jakoś się to poukładało, nawet nie wiesz jak mi jest ciężko. Jeszcze zostawię cię w takim stanie... - powie w 2615 odcinku "Barw szczęścia" Iwona, która będzie szykowała się do wyjazdu do Stanów. Zrobi jej się głupio, że zostawia Agatę w takim momencie. - Prędzej czy później i tak by się to skończyło, więc może lepiej, że teraz - skwituje Pyrka. 

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnanie Iwony z Pyrkami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze