Barwy szczęścia, odcinek 2613: To Patryk zerwie zaręczyny z Agatą! Nie będzie już czego zbierać - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2613: To Patryk zerwie zaręczyny z Agatą! Nie będzie już czego zbierać - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2613: To Patryk zerwie zaręczyny z Agatą! Nie będzie już czego zbierać - ZDJĘCIA

W 2613 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zerwie z Agatą (Natalia Zambrzycka)! Miedzy narzeczonymi wybuchnie wielka awantura o Jowitę (Magdalena Żak). Pyrka uzna siostrę Jezierskiego za winną, przypomni jakie grzechy ma na sumieniu Kornel (Jakub Bohosiewicz) i Patryk tego nie wytrzyma. Zaręczyny zostaną zerwane i choć Sławka (Ewelina Serafin) spróbuje pogodzić zwaśnionych zakochanych, w odpowiedzi otrzyma od Agaty pierścionek zaręczynowy. Czy w 2613 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy ostateczny koniec Agaty i Patryka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2613 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Patryk i Agata w "Barwach szczęścia" zaręczali się aż dwa razy. Poprzedniego rozstania nie znieśli i z wielką ulgą i radością wrócili do siebie. Ale na drodze do ich szczęścia stanęła sprawa Jowity, oskarżonej o zabójstwo Prota. Kiedy Patryk będzie próbował zgromadzić kwotę potrzebną na kaucję dla siostry, jego narzeczona postawi temu kres. I tak zacznie się koniec ich wspólnej historii w 2613 odcinku serialu.    

Agata w 2613 odcinku "Barw szczęścia" oznajmi Patrykowi, że Jowita nie jest wcale nie jest niewinna i  być może zasłużyła sobie na to, co ją spotkało!

- Nie rozumiem, skąd ta twoja ślepa wiara w jej niewinność...

- To, że weszła w te fałszowane wina, ma niby świadczyć, że mogła zamordować człowieka? Ty siebie słyszysz w ogóle? - zaoponuje Patryk. 

- Nie chodzi mi tylko o wino… O jej historię z Gretą i stręczycielstwem, o aferę z Bondą, o twoje porwanie…

- To nie była jej wina!

- Ale zawsze była w samym centrum wydarzeń. Taki przypadek, no nie? Nie mówię, że zrobiła to celowo, to mógł być po prostu wypadek! Chciałam być z tobą szczera, Patryk... Może jako jedyna! Może byś przejrzał na oczy i przestał sam siebie oszukiwać. Jeszcze chwila i zrobisz z siostruni niepokalaną świętą! Jesteś pewien, że Jowita nie zwieje – tak jak twój ojciec?

- O ojcu jeszcze nie było, no tak... Dodaj coś jeszcze o mojej matce i będzie komplet! - w tym momencie 2613 odcinka "Barw szczęścia" Patryk wścieknie się nie na żarty. 

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Agata zdemaskuje morderczynię Jowitę. Wygarnie Patrykowi, co naprawdę zrobiła Jezierska - ZDJĘCIA

Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Jeszcze w tym samym, 2613 odcinku "Barw szczęścia" Patryk spakuje się i wyprowadzi od Agaty!

- Nigdy nie było ci po drodze z moja rodziną… A ja nie potrafię się odwrócić od siostry, jaka by nie była!

- Przecież tego od ciebie nie wymagam! - zacznie się bronić Pyrka. 

- Właśnie tego wymagasz! Żebym zapomniał o siostrze i prowadził szczęśliwe życie! Tego nie da się połączyć... I to koniec historii pomiędzy nami. Tym razem wychodzę jak człowiek, nie jak śmieciarz z workami pod pachą!

Czy to już koniec pary Pyrka-Jezierski w "Barwach szczęścia"? A może jeszcze do siebie wrócą, kiedy sprawa Jowity zostanie wyjaśniona? 

Czytaj także: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Na pogrzebie Andzi i Stanisława zabraknie ważnych osób. Załamana rodzina pogrąży się w żalu -ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze