Barwy szczęścia, odcinek 2605: Matka Kępskiego nastawi go przeciwko Iwonie! Do końca znienawidzi Pyrkę za to co zrobiła z jej synem - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2605: Matka Kępskiego nastawi go przeciwko Iwonie! Do końca znienawidzi Pyrkę za to co zrobiła z jej synem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2605: Matka Kępskiego nastawi go przeciwko Iwonie! Do końca znienawidzi Pyrkę za to co zrobiła z jej synem - ZDJĘCIA

2022-03-31 20:25

W 2605 odcinku "Barw szczęścia" matka Kępskiego (Jakub Sokołowski) zrobi wszystko, aby rozdzielić go z Iwoną (Izabela Zwierzyńska). Wanda (Maja Barełkowska) będzie szalała z zazdrości o jego narzeczoną i strachu, że już nigdy więcej go nie zobaczy. I dlatego Tomasz będzie musiał wysłuchać całej litanii zastrzeżeń matki przeciwko Pyrce! Czy Wanda wygra w 2605 odcinku "Barw szczęścia" z Iwoną walkę o miłość Kępskiego? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2605 - czwartek, 31.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2605 odcinku "Barw szczęścia" Wanda spróbuje zawalczyć o to, aby jej syn nie wyjeżdżał z Iwoną do USA. Matka Kępskiego będzie przekonana, że straci go na zawsze, bo jego wizyty w Polsce mogą już z mężem nie dożyć. Pełna strachu i zazdrości Kępska posunie się do największych podłości, aby do tego nie dopuścić.

Matka Kępskiego w 2605 odcinku "Barw szczęścia" przyjdzie niezapowiedziana do domu Tomasz i Iwony i nie bacząc na nic, "przejedzie się" po Iwonie w najgorszych słowach. A jej syn będzie musiał tego słuchać. Co wykrzyczy szalejąca z nienawiści Wanda?

- Kariera jest dla ciebie najważniejsza! - rzuci się na Pyrkę matka Tomasza bez powitania. 

To nie prawda... - spróbuje się bronić Iwona. 

- Kiedy cię poznałam, byłam pod wrażeniem. Tomek wreszcie spotkał wspaniałą, szlachetną kobietę. Tak powiedziałam mężowi... - będzie ciągnęła Wanda, budząc poczucie winy narzeczonej syna. 

Czy to jest potrzebne?! - spróbuje bronić Iwony Kępski. 

Ja tego potrzebuję! - matka nie da mu dojść do słowa. 

Zobacz też: M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie ich przykra rzeczywistość - WIDEO

I w tym momencie 2605 odcinka "Barw szczęścia" dowiemy się, co kochana mamusia, dotąd miła i czuła dla narzeczonej syna, tak naprawdę o niej myśli.  

- Przyjęliśmy cię do naszej rodziny z otwartymi ramionami! Ciebie i Wioletkę! A ty nam teraz syna zabierasz za ocean!  

- Mówi pani jak bym zabierała go na inną planetę, a nie na inny kontynent... - Iwona spróbuje przemówić przyszłej teściowej do rozumu.  

Na jedno wychodzi. Dla nas to może być na zawsze... - Wanda "wyjmie asa z rękawa". 

Oj, nie dramatyzuj, mamo... - znów spróbuje wtrącić się Tomasz. 

Henryk ma słabe serce… Nie wyobrażasz sobie, ile zdrowia go kosztowała choroba Tomka! 

Mamo!

No co? Chcę, żeby wiedziała! Jako lekarz powinna... 

- Mamo! Chyba już czas na ciebie! - ostro wkroczy Kepski. 

W tym momencie 2605 odcinka "Barw szczęścia" Wanda będzie w szoku. Nie będzie się spodziewała, że syn tak jawnie wystąpi przeciwko niej w obronie przyszłej żony. Czyżby miała zrozumieć, że właśnie przegrała wojnę?  

- Wypraszasz mnie z domu?

- Nie chcę, żebyś powiedziała coś, czego potem możesz żałować...

Wanda jednak nie podda się w 2605 odcinku "Barw szczęścia". Kiedy wychodząc zobaczy jak Tomasz czule uspokaja Iwonę wyrzuci z siebie mocne słowa pod jego adresem. 

- Ha! A jednak! Pantofel!

Czy Kępski zacznie się zastanawiać po tej awanturze w 2605 odcinku "Barw szczęścia", czy dobrze robi decydując się na wyjazd z Iwoną? A może będzie musiał zerwać kontakt z rodzicami? Jedno i drugie nie wróży dobrze trwałości jego związku z Iwoną. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1650: Samobójstwo Argasińskiego? Po wyjściu z więzienia nie będzie mógł żyć bez Patrycji. Tylko ona mu zostanie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Najnowsze