Barwy szczęścia, odc. 2618: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2601: Szokujący wyrok w sprawie spadku Klary! Macocha Adlerowa uknuje spisek tuż przed rozprawą

2022-03-17 9:14

W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" odbędzie się długo wyczekiwana rozprawa sądowa, gdzie ma zostać postanowione, co dalej ze spadkiem po zmarłym ojcu Klary (Olga Jankowska). Chociaż ukochana Huberta (Marek Molak) nie miała kontaktu z ojcem (Tomasz Sobczak), Olgierd pozostawił po sobie spory spadek, na który zawzięła się Irena (Małgorzata Krzysica). Próbowała zmanipulować Klarę, ale kłamstwa wyszły na jaw, a w 2601 odcinku "Barwy szczęścia" obie spotkają się w sądzi. Adlerowa uknuje spisek jeszcze przed rozprawą i znów podejdzie pasierbicę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2601 - piątek, 25.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" Klara i Irena będą miały spotkać się w sądzie. Wreszcie nastąpi finał sprawy spadkowej po zmarłym Olgierdzie. Przypomnijmy, że podła macocha Klary udawała jej przyjaciółkę, doradzała zrzeknięcie się rzeczy po ojcu, który rzekomo nie miał wiele prócz długów. Szybko się okazało, że to podłe kłamstwa, a zmarły dysponował sporym majątkiem. W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" Klara będzie chciała ostatecznie załatwić sprawę i uwolnić się od macochy, która nie może przeżyć, że to nie do niej trafi majątek Olgierda. 

Zanim obie panie spotkają się w sądzie w 2601 odcinku "Barwy szczęścia" Irena jeszcze raz spróbuje swoich sił i szybko uknuje kolejny spisek. Adlerowa w dzień rozprawy zjawi się w domu Pyrków i uda, że przyszła z pokojowym nastawieniem. Przedstawi Klarze i Hubertowi propozycję ugody, by nie doszło do "prania brudów" w sądzie. Irena zaproponuje małżeństwu sporą sumkę pieniędzy w zamian za spadek. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Śmierć Andzi i Stanisława. Umrą z dala od siebie jednej nocy - ZDJĘCIA

Klara i Hubert w 2601 odcinku "Barwy szczęścia" nie będą wiedzieli, jak zareagować na propozycję Ireny. Z jednej strony, kobieta nie raz udowodniła, że umie kręcić i oszukiwać, ale cały czas przystaje przy swoim, że majątek Olgierda należy się właśnie jej. W 2601 odcinku "Barwy szczęścia" małżeństwo zacznie się zastanawiać, czy nie lepiej przyjąć propozycję macochy, wziąć proponowane pieniądze i rozstać się we względnym pokoju. Nie wiadomo jednak, czy to nie jest kolejna gierka Ireny, która wymyśliła sobie, jak oszukać Klarę. Czy małżeństwo skusi się na propozycję macochy i zaryzykuje? Tego dowiemy się z nadchodzących odcinków "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3397: Dorota i Artur po narodzinach Tosi nie wrócą do siebie! Kulczycki nie wychowa własnej córki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze