Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka zaszkodzi aresztowanej Jowicie! Nawet Natalia jej z tego nie wybroni

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka zaszkodzi aresztowanej Jowicie! Nawet Natalia jej z tego nie wybroni

Barwy szczęścia, odcinek 2599: Sławka zaszkodzi aresztowanej Jowicie! Nawet Natalia jej z tego nie wybroni

2022-03-23 20:08

W 2599 odcinku „Barw szczęścia” Sławka (Ewelina Serafin) po aresztowaniu Jowity (Magdalena Żak) już do reszty zwariuje. Jezierska zacznie nachodzić komisarza Kodura (Oskar Stoczyński), który prowadzi sprawę jej córki, podejrzanej o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski), czym bardzo jej zaszkodzi! W 2599 odcinku „Barw szczęścia” Sławka przestanie nad sobą panować i wprost oskarży go, że nie szuka prawdziwego zabójcy, a we wszystko wrabia niewinną Jowitę. Inspektor doniesie o całym zdarzeniu Natalii (Maria Dejmek), która będzie bezradna wobec chorych wymysłów swojej klientki…

"Barwy szczęścia" odcinek 2599 - środa, 23.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2599 odcinku „Barw szczęścia” Sławka nie będzie mogła pogodzić się z tym, że Jowita trafiła do aresztu na 3 miesiące. Jezierska będzie przekonana, że jej córka nie zabiła Prota Laskowskiego i będzie gotowa na wszystko, aby to udowodnić. Sławka zerwie się na nogi już z samego rana i pójdzie na miejsce tragedii, gdzie spotka Sergiusza (Mateusz Burdach), którego spróbuje przekonać, że to nie Jowita zabiła jego przyjaciela, ale on nie uwierzy w żadne jej słowo! Następnie w 2599 odcinku „Barw szczęścia” Sławka uda się na komisariat policji i zacznie nachodzić komisarza Kodura, który prowadzi całe śledztwo i od razu będzie mu się naprzykrzać!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2608: Rozwód Józka i Julity. Sałatka ostatecznie zgodzi się na warunki Urszuli

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sławka szkodzi Jowicie w 2599 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2599 odcinku „Barw szczęścia” Sławka zacznie natarczywie wypytywać policjanta o postępy w śledztwie, ale Kodur nie zdradzi jej żadnych szczegółów postępowania. Jezierska zapewni go, że jej córka jest niewinna, ale on przypomni jej, że to nie ona wymierza tutaj sprawiedliwość.

- Panie komisarzu co z nią? Co z moją córką? – spyta z dociekliwością.

- Jest w areszcie – odpowie jej chłodno.

- No tak, ale co pan wie nowego w śledztwie? Co pan odkrył? – Sławka nie da za wygraną.

- Przepraszam, ale ja nie mogę z panią rozmawiać na ten temat – wyjaśni.

- Proszę pana, musicie zrozumieć, to nie ona. Szukajcie prawdziwego mordercy – stanie w obronie Jowity.

- To prokurator a nie pani będzie decydować o kierunku śledztwa – wytknie.

Wtedy w 2599 odcinku „Barw szczęścia” Sławka przestanie nad sobą panować i zaatakuje policjanta! Jezierska wyrzuci mu wprost, że z góry założyli, że Jowita jest winna i nie robią nic, aby znaleźć prawdziwego mordercę, ale Kodur przypomni jej, że mają niezbite dowody na to, że to jej córka mogła zabić Prota i ona doskonale o tym wie!

- Ale wy ją wrabiacie! To na pewno nie ona! – krzyknie oburzona Sławka.

- To mogła być ona i pani doskonale o tym wie… - zaznaczy inspektor.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2608: Gabrysia zostawi Józka tuż po rozwodzie z Julitą! Sałatka spełni jej warunek i zostanie z niczym

Chwilę później w 2599 odcinku „Barw szczęścia” o całej sprawie dowie się również Natalia, która będzie zażenowana zachowaniem Sławki. Zwoleńska uświadomi jej, że takim zachowaniem może tylko zaszkodzić Jowicie, a na dodatek i sobie, gdyż inspektor złożył na nią skargę!

- Pani Sławko, co pani najlepszego zrobiła?! Nachodzi pani policjanta, który prowadzi sprawę. Dzwonił do mnie i skarżył się na panią – powie zniesmaczona Natalia.

Oczywiście Sławka w 2599 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie miała sobie nic do zarzucenia, gdyż uzna, że nie zrobiła nic złego, a jako matka ma prawo wiedzieć, co dzieje się z jej córką. Jednak Natalia da jej jasno do zrozumienia, że to nie ona powinna się tym zajmować, bo może się to skończyć tragicznie!  

- Nie nachodzę, chciałam się tylko dowiedzieć, co się dzieje z Jowitą i w ogóle, jakie są postępy w sprawie – wytłumaczy się.

- Od udzielania informacji jestem ja! – przypomni jej Zwoleńska.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2604: Iwona zabierze Markowi córkę Wioletkę! Nawet Hubert jej nie powstrzyma

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze