Barwy szczęścia, odcinek 2598: Jowita oskarżona o morderstwo. Zawiną ją za zabójstwo Prota  - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2598: Jowita oskarżona o morderstwo. Zawiną ją za zabójstwo Prota - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2598: Jowita oskarżona o morderstwo. Zawiną ją za zabójstwo Prota - ZDJĘCIA

2022-03-03 8:38

W 2598 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita (Magdalena Żak) zostanie oskarżona o zabójstwo, a policja zgarnie ją do aresztu! Przed makabrycznymi wydarzeniami, które zdarzą się nad rzeką, młoda Jezierska zniknie bez słowa, a do domu wróci z plamami krwi i przerażeniem na twarzy. W 2598 odcinku "Barwy szczęścia" dorwą ją funkcjonariusze i szybko się okaże, że Jowita nie dysponuje logicznym alibi, które mogłoby pomóc jej wytłumaczyć, co robiła w godzinę śmierci Prota (Andrzej Michalski). Sytuacji nie poprawi fakt, że zmarły i Jezierska mają za sobą wspólną przeszłość. Siostra Patryka (Konrad Skolimowski) zamordowała chłopaka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2598 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2598 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita zostanie aresztowana i oskarżona o morderstwo. Jezierska nie będzie mogła racjonalnie wytłumaczyć całego zajścia, bo w noc śmierci Prota, Jowita zniknie na całą noc, wróci dopiero rano i to z zaschniętą na ubraniach i twarzy krwią. Nie będzie umiała racjonalnie wyjaśnić, gdzie była i co robiła. Podczas przesłuchania w 2598 odcinku "Barwy szczęścia" nie poda logicznego alibi, a wszystkie znaki wskażą na to, że to ona zabiła Prota! Na jej niekorzyść zadziała fakt, że Sergiusz (Mateusz Burdach) obciąży ją zeznaniami. W takiej sytuacji młoda Jezierska nie zostanie wypuszczona z aresztu, a z godziny na godzinę zacznie rosnąć przekonanie, że to ona zabiła chłopaka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński zostawi Magdę w siedlisku. To dlatego Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

W 2598 odcinku "Barwy szczęścia" nie wyjdzie na jaw, dlaczego Prot został zamordowany. Policja zacznie badać sprawę, ale podejrzanych o morderstwo nie będzie wielu. Właściwie jedyną osobą, która rzekomo mogłaby to zrobić, jest Jowita. To dlatego, że niedługo przed zabójstwem, dziewczyna mocno skłóci się z Protem i Sergiuszem. Uzna, że to przez nich straciła klienta i zaplanuje zemstę. Młoda Jezierska w nadchodzących odcinkach "Barwy szczęścia" każe Celinie (Orina Krajewska) śledzić wrogów i faktycznie wyjdzie na jaw, że to oni rujnują jej biznes. Siostra Patryka skonfrontuje się z chłopakami i zrobi im aferę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

W 2598 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie wiadomo, jak potoczyła się noc, w której zginął Prot. Na pewno Jowita musi mieć w tym udział, bo nie bez powodu stanie się roztrzęsiona i wróci z krwią na rękach. Można spekulować, że do morderstwa Prota dojdzie w silnych emocjach i może to być też swego rodzaju wypadek. W 2598 odcinku "Barwy szczęścia" położenie Jowity będzie fatalne, a Sławka (Ewelina Serafin) pobiegnie po pomoc do Natalii (Maria Dejmek). Nawet dla świetnej prawniczki ta sprawa może okazać się dużym wyzwaniem.

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze