Barwy szczęścia, odcinek 2596: Wyrodna matka Tadzia pójdzie do mediów i tak załatwi Stańskich! Afera adopcyjna zniszczy Bożenę i Bruna?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2596: Wyrodna matka Tadzia pójdzie do mediów i tak załatwi Stańskich! Afera adopcyjna zniszczy Bożenę i Bruna?

Barwy szczęścia, odcinek 2596: Wyrodna matka Tadzia pójdzie do mediów i tak załatwi Stańskich! Afera adopcyjna zniszczy Bożenę i Bruna?

2022-03-18 13:44

W 2596 odcinku "Barw szczęścia" podła Ada (Kamila Janik) zdobędzie się na prawdziwe okrucieństwo i wypowiedzenie jawnej wojny Stańskim. Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) ledwo dopełnili formalności i stali się rodzicami Tadzia (Józio Trojanowski), a właśnie mogą go stracić, bo biologiczna matka dziecka nie odpuszcza! W 2596 odcinku "Barw szczęścia" Ada nawiąże współpracę z dziennikarzem "Szoku" i zagrozi Stańskim, że zniszczy ich w mediach. Dziennikarz chętnie nagłośni aferę adopcyjną i wywoła skandal.

"Barwy szczęścia" odcinek 2596 - piątek, 18.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2596 odcinku "Barw szczęścia" dziennikarz "Szoku" sam zaproponuje Umińskiej (Monika Dryl), że zajmie się coraz gorętszym tematem adopcji Tadzia i pojawieniem się jego biologicznej matki. - Tylko masz pogadać z dwiema stronami, tak? Ja chcę mieć rzetelny, solidny materiał - powie Umińska w 2596 odcinku "Barw szczęścia", ale nie przewidzi, że dziennikarz chce skandalu i prania brudów. Szybko dogada się z zdesperowaną Adą, która wciąż będzie nachodzić hotel Stańskich. Wyjdzie na jaw, że podła kobieta wcale nie troszczy się o Tadzia, a chce narobić zamieszania, bo płaci jej za to Zaborski (Wojciech Solarz).

- Tylko tak dalej. Nie przejmuj się policją. Nic ci nie grozi. Tylko straszą... - powie jej biznesmen, a Ada znów wtargnie do hotelu i narobi zamieszania. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: Sonia i Janek nie będą mieli do czego wracać! Nawet Rafał wyprowadzi się z leśniczówki w Grabinie - ZWIASTUN

W 2596 odcinku "Barw szczęścia" dziennikarz magazynu ucieszy się, że kobieta jest chętna do współpracy z mediami. Ada od razu zagrozi Brunowi, że opowie wszystko z dokładnością i zacznie prać brudy publicznie. - Może sobie pani mówić, co pani chce, byle nie tu - ostro zareaguje Stański w 2596 odcinku "Barw szczęścia" i wyrzuci kobietę i dziennikarza z hotelu. Modrzycki od razu podejmie temat i zacznie wypytywać się Ady o Tadzia. 

- Niech się pani niczego nie obawia. Jestem po pani stronie. Będzie pani walczyć o Tadzia? - zapyta dziennikarz. - O Andrzejka... - przypomni mu Ada, która właśnie tak nazwała syna. - Ale wcześniej sprzedała pani dziecko? - dopyta Modrzycki. - To była chwila słabości. Potrzebowałam środków do życia. Chciałam go chronić. Może źle, ale byłam chora! Alkoholizm to choroba... - zacznie kłamać wyrodna matka. - Ludzie powinni usłyszeć pani historię... - zapewni ją Modrzycki, który miał zrobić rzetelny materiał, a tak naprawdę zbiera dowody na skandal i chce rozkręcić aferę. Stański zaalarmuje Łukasza (Michał Rolnicki), że "Szok" żeruje na jego nieszczęściu. Tak czy inaczej, Stańscy są na przegranej pozycji, a Ada jeszcze z nimi nie skończyła. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Koniec Pawła i Franki. W święta nie będzie już czego zbierać. Nawet stryj Franki weźmie udział w jej oszustwie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze