Barwy szczęścia, odcinek 2591: Ostra afera po zatrzymaniu Rymana. Michalina nie da rady obronić matki – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2591: Ostra afera po zatrzymaniu Rymana. Michalina nie da rady obronić matki – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2591: Ostra afera po zatrzymaniu Rymana. Michalina nie da rady obronić matki – ZDJĘCIA

2022-03-11 11:38

W 2591 odcinku "Barwy szczęścia" Ryman (Filip Wałcerz) będzie przebywał w areszcie po tym, jak jedna z aktorek złożyła na niego zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Michalina (Anna Pentz) będzie zadowolona, że zboczeniec wreszcie nie może dłużej wykorzystywać dziewczyn z teatru, ale nie każdy podzieli jej zdanie. W 2591 odcinku "Barwy szczęścia" całą sprawą zajmą się media, a Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) będzie musiała się nieźle tłumaczyć. Ostra afera rozpęta się także wśród aktorów, którzy zostali pozbawieni reżysera i nie wiadomo czy sztuka, nad którą tyle pracowali, w ogóle się odbędzie.

"Barwy szczęścia" odcinek 2591 - piątek, 11.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2591 odcinku "Barwy szczęścia" Ryman wyląduje w areszcie, a Michalina dopnie swego. To ona zwróciła uwagę na fakt, że reżyser wykorzystuje aktorki, daje im niemoralne rozkazy, każe przekraczać intymne granice. Michalina i Witek (Witold Sosulski) zebrali dowody na Rymana, nagrali go i pokazali wszystko Oldze. Kobieta w 2591 odcinku "Barwy szczęścia" będzie musiała srogo tłumaczyć się przed mediami i załogą teatru. Już przed wejściem do teatru na Olgę będzie czekała gromadka dziennikarzy a Olga nie będzie wiedziała, jak się tłumaczyć.

- Sprawa jest poważna, dlatego dziękuję za zainteresowanie, a na wszystkie pytania odpowiem w swoim gabinecie - zaproponuje Olga, a kiedy usiądzie w środku teatru, będzie musiała tłumaczyć się z zatrudnienia Rymana i z tego, że rzekomo nie wiedziała, co wyprawia reżyser. - W kilku poprzednich teatrach aktorki skarżyły się na jego śliskie zachowanie, popytałem tu i tam i cóż... Ryman miał nieciekawą reputację, wszyscy wiedzieli, że przystawia się do aktorek... A pani? Nic nie wiedziała? - zaatakuje Olgę dziennikarz, a Michalina nie będzie w stanie wiele zrobić. - Podobne pogłoski do mnie nie dotarły. Zawsze oceniała pana Rymana po efektach jego pracy artystycznej, która jest wybitna - spróbuje wytłumaczyć się Olga, ale dziennikarze będą drążyć temat. Michalina nie da rady stanąć w obronie matki, bo przecież jak logicznie udowodnić, że nic nie wiedziała o działaniach reżysera, kiedy nawet Miśka jej to zgłaszała. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1649: Tajemnica Budzyńskiego i nowej prawniczki Julii wyjdzie na jaw. Od lat oszukiwał Magdę tak jak z byłą kochanką - ZDJĘCIA

Kiedy dziennikarze w 2591 odcinku "Barwy szczęścia" dadzą spokój Oldze, przyjdzie czas na pretensje od załogi teatru. Aktorzy ciężko pracowali nad sztuką, a Olga pozbyła się głównego reżysera. 

- Poczekajcie, możemy przecież obrócić porażkę w nasz atut. Cały Poznań mówi o skandalu w teatrze. Ludzie przyjdą na spektakl chociażby z ciekawości - powie do aktorów Olga w 2591 odcinku "Barwy szczęścia", by jakoś ich pocieszyć. - Super, ekstra... - rzuci Aśka (Katarzyna Pilewska) i wyjdzie z próby. To właśnie ona najwięcej pozwalała sobie w kontaktach z Rymanem. Olga jednak tak łatwo się nie podda i w 2591 odcinku "Barwy szczęścia" sama weźmie się za reżyserię sztuki. Będzie miała tremę, ale matka Michaliny stanie na wysokości zadania i postanowi spełnić marzenia młodych aktorów i nie zostawiać ich w potrzebie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia odcinek 2603: Iwona straci Kępskiego! Będzie musiała oddać go matce Wiktora - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze