Barwy szczęścia, odcinek 2578: Atak Kasi na Sycylii! Vincenzo zadrży o życie Górki - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2578: Atak Kasi na Sycylii! Vincenzo zadrży o życie Górki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2578: Atak Kasi na Sycylii! Vincenzo zadrży o życie Górki - ZDJĘCIA

2022-02-22 11:31

Kasia (Katrzyna Glinka) z "Barwy szczęścia" przeżyła koszmar na Sycylii, a traumatyczne przeżycia sprawiły, że kobieta jeszcze nie do końca doszła do siebie. Górka znów znajdzie się we Włoszech, a tam zdarzy się coś, czego na pewno się nie spodziewa. W 2578 odcinku "Barwy szczęścia" dostanie ataku i patrząc na panoramę słonecznego miasta nie da rady cieszyć się widokami, a jej mina powie wszystko! Vincenzo (Alessandro Curti) natychmiast zauważy, że z Kasią jest źle i zadrży ze strachu. Kobieta znów przeżyje piekło minionych zdarzeń, a trauma da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

"Barwy szczęścia" odcinek 2578 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2578 odcinku "Barwy szczęścia" do Kasi wrócą wszystkie okrutne wspomnienia z poprzedniego pobytu na Sycylii, kiedy to doszło do wypadku, a ona walczyła o życie pod gruzami. Właśnie wtedy zginął jej towarzysz niedoli, a Górka postanowiła wrócić do Włoch, by osobiście spełnić jego ostatnią wolę.  Nie wszystko pójdzie po jej myśli, bo Rosa (Barbara Tabita), żona zmarłego, nie przyjmie najlepiej wieści o tym, że mąż nigdy nie powiedział jej o nieślubnej córce. Właśnie z zadaniem poinformowania kobiety o tym fakcie, Kasia wybierze się do Włoch. 

W 2578 odcinku "Barwy szczęścia" Górka będzie mocno zestresowana całą sytuacją, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że Rosa przeżywa żałobę, a ona musi dołożyć jej cierpienia i oznajmić, że zmarły mąż miał wielką tajemnicę. Kasia zacznie się nad wszystkim zastanawiać i kiedy spojrzy na panoramę miasta, nagle dostanie ataku paniki! Natychmiast wróci trauma, której kobieta najwyraźniej jeszcze nie przepracowała. Górka zacznie ciężko oddychać i łapać hausty powietrza. Vincenzo zadrży na widok stanu kobiety. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Matka Dawida porzuci go na zawsze. Nie będzie miała odwagi mu powiedzieć - ZDJĘCIA

- Wszystko w porządku? - zapyta zmartwiony Włoch, kiedy Kasia stanie jak wryta i nie będzie mogła normalnie oddychać. - Tak, tak, tak - powie szybko ukochana Łukasza (Michał Rolnicki) i zapewni, że czuje się dobrze, czego nie można powiedzieć po jej ruchach. - Słuchaj, może chodźmy do lekarza? - dopyta Vincenzo, drżąc o stan Kasi. - Nie, wszystko będzie dobrze..  - wydusi z siebie kobieta i będzie widać, że mocno się męczy. - Jeśli byś nie dawała rady, to mów. Wiem, ile cię to musi kosztować stresu - zauważy Włoch, który doskonale wie, że Kasia przeżyła na Sycylii chwile grozy. - Jestem tutaj, żeby to przełamać - odpowie Górka i spojrzy się na piękną panoramę, jakby chciała pogodzić się ze wszystkimi wydarzeniami, które zdarzyły się na Sycylii. Wiadomo już, że ten wyjazd będzie naprawdę trudny, ale też przełomowy dla kobiety. Porozmawia z Rosą, znajdzie córkę zmarłego i z nią porozmawia. Do tego spotka też Włocha, który zauroczył się w niej od pierwszego wejrzenia. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramat Iwony. Zaszantażuje syna, aby uratował Kępskiego. Zapłaci za to najwyższą cenę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn odda Kępskiemu wątrobę. Tak odzyska ojca?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze