Barwy szczęścia, odcinek 2566: Klara namówi Huberta na seks grupowy. Pyrkowie zostaną swingersami!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2566: Klara namówi Huberta na seks grupowy. Pyrkowie zostaną swingersami!

Barwy szczęścia, odcinek 2566: Klara namówi Huberta na seks grupowy. Pyrkowie zostaną swingersami!

2022-01-19 15:10

W 2566 odcinku "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zacznie namawiać męża na nowe doznania, które póki co są dla nich obce. Kobieta podstępem zacznie forsować pomysł grupowego seksu, który jej zdaniem rozwinie ich związek i zyskają nowe doświadczenie. Hubert (Marek Molak) w 2566 odcinku "Barwy szczęścia" w końcu zorientuje się, że ukochana próbuje zrobić z nich swingersów i zaprasza go na grupową orgię! Pyrka początkowo stanie jak wryty, ale Klara będzie przekonana o swojej racji. Oboje dadzą ponieść się emocjom i pójdą na całość z obcymi sobie ludźmi?

"Barwy szczęścia" odcinek 2566 - wtorek, 4.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Kariera pisarska Klary z "Barwy szczęścia" się rozwija, a kobieta w 2566 odcinku "Barwy szczęścia" da do przeczytania swoje najnowsze dzieło Hubertowi. Mąż Klary jeszcze nie wie, że jest to podstęp, żeby przekonać go do odważnego kroku.

- Chcę znać swoją opinię - powie Klara i jak podaje swiatseriali.interia.pl podaruje mężowi swoje najnowsze dzieło o swingersach. On niechętnie zasiądzie do lektury, ale otwarcie przyzna, że spodziewał się bardziej dobitnych opisów i mocniejszego uderzenia. - Miał być opis imprezy swingersów, a tu zero seksu, tylko rozmowy o życiu i rodzinie - przyzna Pyrka. - Czyta się bardzo przyjemnie - doda dla złagodzenia nieciekawej opinii. - Nie kłam! To jest na maksa powierzchowne i niewiarygodne. Od razu widać, że nie mam pojęcia, o czym piszę, że sama nigdy tego nie doświadczyłam - rzuci Klara. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Ula i Bartek zrzekną się spadku Kalinki! Wielkie oszustwo w testamencie babci Marzenki - ZDJĘCIA

Hubert w 2566 odcinku "Barwy szczęścia" niemal w mig pojmie, co próbuje zrobić żona. - Nie chcę brać w tym udziału! Myślisz, że nie wiem, co kombinujesz? Po co mi to dałaś do czytania? Żeby mnie namówić na tę imprezę - powie wprost zgorszony. - Nie ma mowy! - doda ostro na myśli, że obcy faceci będą mogli robić z Klarą co chcą, a on będzie musiał się na to patrzeć! - To nie faceci tylko pary.. - powie Klara, ale to nic nie da, bo wyobraźnia Huberta zdąży podsunąć mu dużo obrazów z takiej imprezy, chociaż nigdy w czymś takim nie uczestniczył. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Temat swingersów w 2566 odcinku "Barwy szczęścia" wróci, a Klara ewidentnie będzie chciała wziąć udział w seksie grupowym. - Faceci zawsze się gapią. Na ulicy, w sklepie... Na mnie też i to ci nie przeszkadza - uargumentuje Klara. - A co jeśli ulegniemy? Jeśli to się nam spodoba? Co, jeśli będziemy chcieli iść na całość? Wiesz, jakie to ryzyko dla naszego małżeństwa? - powie poirytowany Hubert, że żona dla pisarstwa chce wyprawiać takie rzeczy. Ona jednak się uprze, a czy Hubert ulegnie? Tego dowiemy się niebawem. 

Barwy szczęścia, odcinek 2551: Chłopak Iwony umrze w lesie?! Pyrka pochowała rodziców, a teraz Kępski będzie walczył o życie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze