Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-01-28 10:56
Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) dosłownie rzucą się na siebie! Namiętne pocałunki i szybkie zdejmowanie garderoby to przedsmak upojnych chwil, które spędzą w łóżku. W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Pyrka i Jezierski ostro się pokłócą, ale znajdą metodę na pogodzenie się. Właśnie gorący seks połączy tę dwójkę i wszystko się odmieni. Patryk znów zacznie myśleć o Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), ale szybko przypomni sobie, jak cudownie mu z Agatą. Tak Pyrka załatwi rywalkę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2561 - piątek, 28.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Agata i Patryk ostro się pokłócą i równie szaleńczo pogodzą, ale zanim to jednak nastąpi, Pyrka rozkręci aferę na całego. Wszystko przez zdjęcia w sieci, które doda Oliwka. Agata oniemieje na widok jednoznacznych fotek, gdzie jej narzeczony pozuje z dziewczyną Kajtka (Jakub Dmochowski). Jezierski natychmiast zacznie się tłumaczyć ze wspólnie spędzonego czasu.

- Miałem kurs do hotelu Stańskich, a że akurat oboje byliśmy głodni, to... - jego słowa tylko rozzłoszczą Agatę. - Głodni? Mhm... - burknie i nawet nie będzie udawała, że wierzy chłopakowi. Żeby tego było mało, chłopak znów uda się do pięknej koleżanki, która obwieści, że również ma problemy w związku przez wrzucona zdjęcia. - Na pocieszenie powiem ci, że też miałam niezłą aferę z powodu tej foty - przyzna dziewczyna Kajtka, który będzie miał te same odczucia co Agata.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Smutny koniec Majki. Tylko Marysia zostanie przy byłej narzeczonej Pawła - ZDJĘCIA

Patryk w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" postanowi zostawić Oliwkę w spokoju i pójść przeprosić narzeczoną. Na pożegnanie z koleżanką będzie chciał ją pocałować, ale niefortunnie stukną się głowami i darują sobie czułości. Młody Jezierski kupi więc bukiet kwiatów i pójdzie kajać się przed Agatą. 

- Kochanie, przepraszam. Nie powinienem z nią chodzić, pozwalać wrzucać tych zdjęć, potem ich lajkować... Przepraszam, że miałem pretensje, że masz mi to wszystko za złe i przepraszam za to wszystko, co powiedziałem. Jestem kretynem - powie Patryk, a Agata zmięknie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

Pyrka w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" pokaże narzeczonemu kto tu rządzi i spowoduje, że ten zapomni o Oliwce. Para rzuci się na siebie z wielkim pożądaniem i zacznie się szybko rozbierać. Będą mieli na siebie ochotę jak nigdy, a namiętność będzie aż kipiała. Zapomną o całym świecie i tak Agata w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" załatwi rywalkę. Patryk odda się tylko jej i zażegnają konflikt. Seks na zgodę wyjdzie im na dobre i po kłótni nie będzie już śladu. Wygląda na to, że ślub jednak się odbędzie. 

Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze