Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę

Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-01-28 10:56

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) dosłownie rzucą się na siebie! Namiętne pocałunki i szybkie zdejmowanie garderoby to przedsmak upojnych chwil, które spędzą w łóżku. W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Pyrka i Jezierski ostro się pokłócą, ale znajdą metodę na pogodzenie się. Właśnie gorący seks połączy tę dwójkę i wszystko się odmieni. Patryk znów zacznie myśleć o Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), ale szybko przypomni sobie, jak cudownie mu z Agatą. Tak Pyrka załatwi rywalkę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2561 - piątek, 28.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Agata i Patryk ostro się pokłócą i równie szaleńczo pogodzą, ale zanim to jednak nastąpi, Pyrka rozkręci aferę na całego. Wszystko przez zdjęcia w sieci, które doda Oliwka. Agata oniemieje na widok jednoznacznych fotek, gdzie jej narzeczony pozuje z dziewczyną Kajtka (Jakub Dmochowski). Jezierski natychmiast zacznie się tłumaczyć ze wspólnie spędzonego czasu.

- Miałem kurs do hotelu Stańskich, a że akurat oboje byliśmy głodni, to... - jego słowa tylko rozzłoszczą Agatę. - Głodni? Mhm... - burknie i nawet nie będzie udawała, że wierzy chłopakowi. Żeby tego było mało, chłopak znów uda się do pięknej koleżanki, która obwieści, że również ma problemy w związku przez wrzucona zdjęcia. - Na pocieszenie powiem ci, że też miałam niezłą aferę z powodu tej foty - przyzna dziewczyna Kajtka, który będzie miał te same odczucia co Agata.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Smutny koniec Majki. Tylko Marysia zostanie przy byłej narzeczonej Pawła - ZDJĘCIA

Patryk w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" postanowi zostawić Oliwkę w spokoju i pójść przeprosić narzeczoną. Na pożegnanie z koleżanką będzie chciał ją pocałować, ale niefortunnie stukną się głowami i darują sobie czułości. Młody Jezierski kupi więc bukiet kwiatów i pójdzie kajać się przed Agatą. 

- Kochanie, przepraszam. Nie powinienem z nią chodzić, pozwalać wrzucać tych zdjęć, potem ich lajkować... Przepraszam, że miałem pretensje, że masz mi to wszystko za złe i przepraszam za to wszystko, co powiedziałem. Jestem kretynem - powie Patryk, a Agata zmięknie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

Pyrka w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" pokaże narzeczonemu kto tu rządzi i spowoduje, że ten zapomni o Oliwce. Para rzuci się na siebie z wielkim pożądaniem i zacznie się szybko rozbierać. Będą mieli na siebie ochotę jak nigdy, a namiętność będzie aż kipiała. Zapomną o całym świecie i tak Agata w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" załatwi rywalkę. Patryk odda się tylko jej i zażegnają konflikt. Seks na zgodę wyjdzie im na dobre i po kłótni nie będzie już śladu. Wygląda na to, że ślub jednak się odbędzie. 

Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze