Barwy szczęścia, odcinek 2561: Patryk pocałuje Oliwkę, a później prześpi się z Agatą - ZWIASTUN

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2561: Patryk pocałuje Oliwkę, a później prześpi się z Agatą - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2561: Patryk pocałuje Oliwkę, a później prześpi się z Agatą - ZWIASTUN

2022-01-27 14:52

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) znów zapomni, że ma narzeczoną, z którą planuje przecież ślub. Jezierski pozwoli sobie na coraz bliższe kontakty z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), a Agata (Natalia Zambrzycka) wyjdzie z siebie. Wściekła Pyrka w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" rozkręci Jezierskiemu aferę, zresztą podobnie jak Kajtek (Jakub Dmochowski) Oliwce. Mimo kłótni i zazdrości ze strony Agaty, Patryk znów zjawi się u blond koleżanki. Pocałuje dziewczynę i zrobi się niezręcznie, a potem ucieknie do Agaty i znów ją zbajeruje.

"Barwy szczęścia" odcinek 2561 - piątek, 28.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk przejdzie samego siebie, kiedy zacznie oglądać w sieci swoje zdjęcia z Oliwką, które doda dziewczyna. Nie da się ukryć, że będą wyglądali jak para zakochanych, a wszystko odkryje Agata. Jezierski uda głupiego i zacznie pytać narzeczonej o fryzurę, żeby odwrócić jej uwagę od tego, że na zdjęciach pozuje z blond pięknością. Pyrka nie da się jednak zwieść i od razu rozkręci aferę. Patryk w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie się tłumaczyć. 

- Miałem kurs do hotelu Stańskich, a że akurat oboje byliśmy głodni, to... - jego słowa tylko rozzłoszczą Agatę. - Głodni? Mhm... - burknie i nawet nie będzie udawała, że wierzy chłopakowi. Podobnego zdania będzie Kajtek, który również dojdzie do takich samych wniosków co Agata. Mocno się zdziwi na widok Patryka i swojej dziewczyny razem. Oni jednak wyprą się romansu, chociaż zdjęcia nie mogą kłamać, a na tych w sieci będą wyglądać na bardzo zadowolonych. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1634: Basia nie pojedzie na ślub Pawła! Dlaczego Marysia i Rogowski nie zabiorą córki do Bukowiny? - ZDJĘCIA

Patryk w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" zrobi jeszcze większą głupotę, kiedy zamiast ratować sytuację, on wybierze się do Oliwki! Tam znów zrozumieją się z dziewczyną niemal bez słow. - Na pocieszenie powiem ci, że też miałam niezłą aferę z powodu tej foty - przyzna dziewczyna Kajtka, który będzie miał te same odczucia co Agata. - I co z tym zrobimy? - uśmiechnie się zalotnie i będzie doskonale widać, że Pyrka i Kajtek mają się czego bać. Ostatecznie jednak w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Jezierski zbliży się do dziewczyny, by pocałować ją na pożegnanie, ale niefortunnie stukną się głowami i darują sobie czułości. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2559: Kępski przerwie milczenie i przyzna się Iwonie dlaczego wyparł się syna - ZDJĘCIA

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk wróci do Agaty z przeprosinami i nawet wręczy jej bukiet kwiatów. Nie wspomni, że właściwie przed chwilą chciał pocałować Oliwkę. Zacznie się kajać przed narzeczoną i we wszystkim przyzna jej rację. Agata w 2561 odcinku "Barwy szczęścia" zdecydowanie zmięknie i da się urobić Patrykowi. Narzeczeństwo się pogodzi i spędzi wspólnie piękne i namiętne chwile, a Patryk spróbuje zapomnieć o Oliwce. Gorzej, że Kajtek jest tak daleko i nie może ratować związku. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze