Barwy szczęścia, odcinek 2538: Regina umrze przy porodzie? Franek w jednej sekundzie straci wszystko - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama/vod.tvp Barwy szczęścia, odcinek 2538: Regina umrze przy porodzie? Franek w jednej sekundzie straci wszystko - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2538: Regina umrze przy porodzie? Franek w jednej sekundzie straci wszystko - ZDJĘCIA

2021-12-22 20:38

W 2538 odcinku "Barw szczęścia" Franka (Mateusz Banasiuk) spotka przerażająca tragedia. Regina (Kamila Kamińska) zacznie rodzić i trafi do szpitala, ale nic nie pójdzie gładko. Podczas porodu żona strażaka będzie miała udar! Franek załamie się, bo kiedy dojedzie do szpitala do ukochanej, ona straci przytomność. Wiele wskazuje na to, że Regina nigdy nie zobaczy swojego dziecka! Czy Franek, który uratuje życie Kasi (Katarzyna Glinka) na Sycylii, w 2538 odcinku "Barw szczęścia" zapłaci za to bohaterskie poświęcenie utratą swojej ukochanej żony? Co się stanie z dzieckiem Reginy i Franka?

"Barwy szczęścia" odcinek 2538 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Franek w 2537 odcinku "Barw szczęścia" będzie miał powody do dumy. Zostanie odznaczony za swoje bohaterskie czyny podczas ratowania ofiar trzęsienia ziemi na Sycylii! Ale niedługo strażak będzie się cieszył swoim sukcesem - lekarz będzie miał dla niego bardzo złe wieści na temat Reginy. Niestety, w 2538 odcinku serialu sytuacja znacznie się pogorszy. Czy Regina umrze przy porodzie ich wymarzonego dziecka?

Regina po porodzie w 2538 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała niepokojące objawy, wskazujące na na udar mózgu! Czy lekarze zdołają uratować jej życie? Co będzie z dzieckiem Falkowskich, czy urodzi się zdrowe?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

Franek w 2538 odcinku "Barw szczęścia" pojedzie natychmiast do szpitala zobaczyć się z ukochaną żoną. Ale, niestety Regina niespodziewanie traci przytomność! Lekarze zlecą natychmiastowe wykonanie tomografii komputerowej nieprzytomnej Reginy. Franek wpadnie w prawdziwą rozpacz, że w jednej chwili stracił wszystko!

Pod salą z Frankiem 2538 odcinku "Barw szczęścia" będzie czuwał Stefan (ś.p. Krzysztof Kiersznowski), który będzie chciał wesprzeć dzielnego strażaka z wdzięczności za uratowanie ukochanej córki, Kasi. To Górka okaże się najlepszym przyjacielem Falkowskiego.  

Lekarze ustalą w 2538 odcinku "Barw szczęścia", że Regina najprawdopodobniej cierpi na zatorowość żył. Oświadczą zdumionemu Frankowi, że to częsta przypadłość u ciężarnych kobiet... Czy jednak będą w stanie jej pomóc?

Na szczęście okaże się w w 2538 odcinku "Barw szczęścia", że życiu dziecka Reginy nie będzie zagrażało żadne niebezpieczeństwo - urodzi się zdrowe! Czy uda się uratować jego dzielną mamę dowiemy się obserwując wątek dramatycznego porodu Reginy i kibicując Frankowi. 

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 826: Hania oskarży Michała o zabójstwo Piotra! Odkryje jego błąd lekarski – ZDJĘCIA  

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze