Barwy szczęścia, odcinek 2536: Obrzydliwy atak podłej macochy Klary! Zrobi z niej w sądzie oszustkę -ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2536: Obrzydliwy atak podłej macochy Klary! Zrobi z niej w sądzie oszustkę -ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2536: Obrzydliwy atak podłej macochy Klary! Zrobi z niej w sądzie oszustkę -ZDJĘCIA

W 2536 odcinku "Barw szczęścia" podła macocha Klary (Olga Jankowka) brutalnie zaatakują ją w sądzie. Czegoś takiego Pyrka w życiu o sobie nie słyszała! Chciwa Irena (Małgorzata Krzyscia) zrobi z Klary najgorszą oszustkę i złodziejkę, pazerną na majątek ojca! Dorzuci do tego jeszcze kilka obelg, jak wyrodną jest córką... Podła macocha Klary nie poprzestanie na występie przed sądem - ona nawet Hubertowi (Marek Molak) zacznie wmawiać, że ma żonę oszustkę i sam nie jest lepszy! Czy Klara w 2536 odcinku "Barw szczęścia" będzie w stanie oprzeć się brutalnej napaści Ireny, która jest mistrzynią urządzania "cyrku" na zawołanie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2536 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2526 odcinku "Barw szczęścia" Klara spotka się w sądzie z podłą macochą. I choć zna już Irenę jak "zły szeląg" nie będzie przygotowana na tak brutalny atak! Będzie to kolejny etap sprawy spadkowej po majątek po Olgierdzie (Tomasz Sobczak), w którym Pyrka przedstawi przed sądem dowód, że testament ojca został sfałszowany. Kiedy do Ireny dotrze, że jej oszustwo właśnie wyszło na jaw, urządzi taką scenę, jakiej nikt jeszcze nie widział!

- Biegły z zakresu grafologii i badania dokumentów na podstawie przeprowadzonych badań stwierdził w opinii pisemnej, że pismo z testamentu Olgierda Śliwińskiego oraz próba pisma z fotografii oraz przedłożonego dokumentu nie pochodzą od tej samej osoby - przeczyta sędzia i doda, że tym samym uznaje testament, dostarczony przez Irenę Adler, za nieważny.

 I w tym momencie 2536 odcinka "Barw szczęścia" Irena zacznie wrzeszczeć, że to nieprawda.

- Skąd mam wiedzieć, że ten cały biegły jest kompetentny?! - macocha Klary zaatakuje nawet sędziego!

Sąd powtórzy tylko spokojnie w 2526 odcinku "Barw szczęścia" , że testament jest fałszywy i w związku z tym nie będzie brany pod uwagę przy rozstrzyganiu sprawy spadkowej. Czy to zakończy "występ" Ireny"? Wręcz przeciwnie!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

W tym momencie 2536 odcinka "Barw szczęścia" mecenas Paszkowska poinformuje sąd, że Irena nie pierwszy raz próbuje pozbawić Klarę i jej przyrodnią siostrę spadku po ojcu. 

- Najpierw podstępem próbowała podsunąć im do podpisu dokumenty odrzucenia spadku, a kiedy ten wybieg się jej nie powiódł, sfałszowała testament. Na reakcję Ireny w ogóle nie trzeba będzie czekać. 

- To są pomówienia! Sprawa testamentu nie jest rozstrzygnięta! Ja nie podrabiałam tego dokumentu ani nie zostałam o to oskarżona czy skazana! - macocha Klary nie przestanie krzyczeć.

Sąd 2536 odcinka "Barw szczęścia"  ostatecznie przychyli się do wniosku mecenas Paszkowskiej o zawieszenie postępowania spadkowego ze względu na sprawę, która toczy się przeciwko Irenie równolegle w innym sądzie.

Ale dla podłej macochy Klary zamknięcie rozprawy nie będzie oznaczało końca ataku. W tym momencie 2536 odcinka "Barw szczęścia" napadnie na Pyrków na parkingu pod sądem.

- Jaka ty jesteś bezczelna. To była moja restauracja. Olgierd tylko wżenił się w mój majątek, z którego teraz chcecie mnie ograbić! 

- My z Olą chcemy tylko tego, co nam się prawnie należy - stwierdzi trzeźwo Klara.

- Złodziejska rodzina! Nic wam się nie należy, hieny jedne! - Irena złapie Klarę za poły marynarki i zacznie szarpać!

- To napaść na moją klientkę! - włączy się przerażona Paszkowska.

Irena zapowie w tym momencie 2536 odcinka "Barw szczęścia", że nie pozwoli się ograbić i będzie walczyć "o swoje" do upadłego. Zaatakuje przy tym Huberta, że dorobił się na śmierci własnej matki i oskarży go o wyłudzenie odszkodowania. Jak zakończy się wojna Klary o spadek? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1624: Okrutna zemsta na Budzyńskim! Wsadził mordercę do więzienia, a teraz za to zapłaci

- Nieźle swoją żonkę nauczyłeś, jak wyłudzać cudzy grosz!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze