Barwy szczęścia odc. 2512. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2512. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

Barwy szczęścia, odcinek 2512 - opis, streszczenie: Nowa książka Klary powoduje szczere rozmowy o łóżkowych fantazjach Pyrków

2021-11-16 6:07

"Barwy szczęścia", odc. 2512 we wtorek 16.11.2021, w TVP2 o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2512: Klara pracuje nad powieścią erotyczną. Nowa książka staje się powodem do szczerych rozmów o łóżkowych fantazjach między Pyrkami. Tymczasem

Renata zwierza się Dominice z tego, że jej związek Romanowskim ostatnimi czasy wyraźnie się popsuł. Kobieta ma żal, że ukochany poświęca jej mniej czasu niż wcześniej.

Załamany Sebastian w dalszym ciągu nie zaakceptował swojego kalectwa. Unika także rozmowy na ten temat z własną matką. Zmartwiona Eliza postanawia skontaktować się wreszcie z Markiem. Złoty oferuje Sebastianowi pracę, licząc na to, że to pozwoli jego przyjacielowi wyjść z depresji.

Tymczasem Kazik przypadkiem staje się świadkiem następnej kłótni Jaworskiego z Darkiem. Woźniak informuje napastliwego sąsiada o ewentualnych skutkach rezygnacji Janickiego z funkcji przewodniczącego rady osiedla.

Najnowsze