Barwy szczęścia, odcinek 2509: Witek oszaleje na punkcie Gabrysi! Tak odegra się za świństwo Michaliny

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2509: Witek oszaleje na punkcie Gabrysi! Tak odegra się za świństwo Michaliny

Barwy szczęścia, odcinek 2509: Witek oszaleje na punkcie Gabrysi! Tak odegra się za świństwo Michaliny

2021-11-10 17:08

W 2509 odcinku „Barw szczęścia” Witek (Witold Sosulski) kompletnie straci głowę na punkcie Gabrysi (Marta Juras), która jako jedyna zaoferuje mu swoje wsparcie! Niedzielska zgodzi się udzielać mu korepetycji po lekcjach, jednak już po pierwszym spotkaniu zrobi się miedzy nimi gorąco! Oboje po powrocie do domu w 2509 odcinku „Barw szczęścia” będą myśleć tylko o sobie nawzajem i aż nie będą mogli oderwać się od siebie! Nowa fascynacja Witka dyrektorką nie ujdzie uwadze Michaliny (Anna Pentz), którą aż rozniesie z zazdrości o swojego chłopaka! Jednak Złoty będzie się przy tym dobrze bawił, gdyż w końcu będzie mógł się na niej zemścić za kradzież dziennika i wykorzystanie jego historii w drodze do sławy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2509 - środa 10.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2509 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia jako jedyna wyciągnie do Witka pomocną dłoń, gdy dowie się, ze Kujawiak (Karina Seweryn) nie zgodziła się udzielać mu korepetycji z języka polskiego! Niedzielska mocno przejmie się losem syna Marka (Marcin Perchuć) i zgodzi się mu pomóc! Jeszcze tego samego dnia spotka się ze Złotym i przeczyta jego pracę, która szczególnie jej się spodoba! Jego styl pisania tak ją wciągnie, że ciągle będzie jej mało i poprosi ucznia o więcej! Tuż po powrocie do domu w 2509 odcinku „Barw szczęścia” oczarowany i podbudowany Witek od razu usiądzie do laptopa i zacznie pisać kolejne wypracowanie dla Gabrysi, co od razu zwróci uwagę Michaliny!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2509: Koniec przekrętu Jezierskich! Bruno zdemaskuje podłych oszustów i zacznie grozić Jowicie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Michalina szaleje z zazdrości o Gabrysię w 2509 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2509 odcinku „Barw szczęścia” Michalina ucieszy się z powrotu Witka, jednak jej chłopak ją oleje. Najpierw potraktuje ją jak powietrze, a później odstawi ja na dalszy plan, gdyż bardziej będzie interesowało go napisanie kolejnej pracy dla Gabrysi, która jako jedyna pozwoliła mu poczuć się kimś wyjątkowym.

- Hej Witek – przywita go Michalina, ale Witek będzie tak pochłonięty pracą dla Gabrysi, ze nawet jej nie zauważy!

- Cześć Szekspirze – spróbuje jeszcze raz, tylko tym razem już mocno zaznaczy swoją obecność.  

- Hej, wiesz co daj mi chwilę. Muszę to dokończyć – poprosi ją.

- A co to? – spyta dociekliwie.

- Opowiadanie… Jak skończę, to dam ci przeczytać – odpowie.

- A co tak nagle naszła cię wena? – zapyta.

- No, byłem u pani dyrektor na konsultacjach – przyzna z uśmiechem Witek.

Wtedy w 2509 odcinku „Barw szczęścia” u Michaliny pojawi się ukłucie zazdrości, zwłaszcza, że Witek będzie opowiadał o Gabrysi w samych superlatywach i nie będzie mógł się jej nachwalić! To sprawi, że dziewczyna poczuje się mocno dotknięta i aż nie będzie mogła opanować swojej zazdrości!

- A co to ma do tego? – lekko się zirytuje.  

- No poprosiła mnie, abym dał jej przeczytać coś swojego, bo mam talent literacki i powinienem go rozwijać - opowie jej z dumą. 

- I od razu po przyjściu do domu siadłeś do pisania? – wkurzy się jeszcze bardziej.

- No, tak mnie naszło – uśmiechnie się.

- Łał, widzę, że bardziej cię inspiruje niż ja – rzuci z zazdrością.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2515: Zdradzony Radek zacznie romans ze Sławką? Lidka nakryje ich na gorącym uczynku

Jej słowa w 2509 odcinku „Barw szczęścia” nie zrobią na Witku zbytniego wrażenia, a jej zazdrość nawet mu się spodoba! W końcu będzie miał okazję zemścić się na niej za świństwo, jakie ostatnio mu wyrządziła, gdy bez pytania przeczytała jego dziennik i wykorzystała jego osobisty dramat w swojej sztuce! Wtedy również jedyne pocieszenie i zrozumienie odnalazł w Gabrysi, która potraktowała go o niebo lepiej niż własna dziewczyna!

Tuż po ich rozmowie w 2509 odcinku „Barw szczęścia” Witek wróci do laptopa i skończy swoja pracę dla Niedzielskiej, którą natychmiast jej wyślę! Również Gabrysia nie będzie mogła myśleć o niczym innym jak o Witku i z niecierpliwością będzie czekała na jego pracę, a gdy ją dostanie, to znów nie będzie mogła od niej oderwać oczu! Jej zachowanie wzbudzi spory niepokój u Józka, który tak jak Michalina, niemal oszaleje z zazdrości!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2509: Zdrada Gabrysi. Józek zabroni jej kontaktów z Witkiem

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze