Barwy szczęścia, odcinek 2515: Zdradzony Radek zacznie romans ze Sławką? Lidka nakryje ich na gorącym uczynku

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2515: Zdradzony Radek zacznie romans ze Sławką? Lidka nakryje ich na gorącym uczynku

Barwy szczęścia, odcinek 2515: Zdradzony Radek zacznie romans ze Sławką? Lidka nakryje ich na gorącym uczynku

2021-11-09 16:26

Radek (Filip Kosior) w 2515 odcinku "Barwy szczęścia" całkiem straci głowę! Po zdradzie Sandry (Joanna Opozda) z Kornelem (Jakub Bohosiewicz) chłopak załamie się i sięgnie po alkohol. Po zatrudnieniu Sławki (Ewelina Serafin) wszystko ulegnie zmianie. W 2515 odcinku "Barwy szczęścia" opuszczona przez męża Jezierska, też będzie miała swoje problemy. To Lidka (Emilia Warabida) wtargnie do "Feel Good" w widocznie nieodpowiednim momencie. Na własne oczy zobaczy, co wyprawia się między Sławką a Radkiem. Opuszczeni przez swoich partnerów wejdą w nowy romans?

"Barwy szczęścia" odcinek 2515  -piątek, 19.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2515 odcinku "Barwy szczęścia" Radek załamie się po zdradzie Sandry, która z dnia na dzień go zostawiła i uciekła z Kornelem do Meksyku. Do personelu "Feel Good" w "Barwy szczęścia" dołączy Sławka, która za to nie może poradzić sobie po wybrykach Kornela, który wybrał Sandrę, a nie ją. Jezierska i Radek znajdą się w bardzo podobnym położeniu, a wspólna praca ich zbliży. Szkoda tylko, że Sławka nie bardzo odnajdzie się w roli kelnerki. By zatuszować swoje błędy, zacznie przymilać się do chłopaka. Ona i Radek znajdą silną nić porozumienia.

- Startuje pani w nowe życie, a ja wiem, jakie to trudne... zaczynać od zera - powie w 2515 odcinku "Barwy szczęścia". - To ja jestem zerem - westchnie Jezierska, ale chłopak zacznie ją pocieszać. Właśnie w tej trudnej chwili zastanie ich Lidka.  - *...) Cudowny z was duet - zakpi Lidka, która z pewną nutą zazdrości spojrzy na Sławkę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz. Karolina nie będzie chciała jej znać i oskarży o kłamstwo - ZDJĘCIA

- Jeśli coś zamawiasz, rozmawiaj z panią Sławką. Ja nie mam czasu na pogawędki - odpyskuje Lidce Radek w 2515 odcinku "Barwy szczęścia". Oburzona kobieta pójdzie prosto do fitness klubu i od razu opowie wszystko Celinie (Orina Krajewska). - Nie wierzę! Radek i ta... Jezierska... Dobrali się. Jedno warte drugiego. Spółka hipokryty z egzaltowaną pańcią - rzuci wściekła.  - Ty za nim tęsknisz, prawda? - nie da się zwieść Celina i zada Lidce podstawowe pytanie, na które będzie jej trudno odpowiedzieć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1615: Koniec Jaszewskich! Marysia zobaczy pijanego Mariusza. Olga odejdzie od męża

Lidka w 2515 odcinku "Bar szczęścia" będzie pewna, że Sławka tylko czeka, by omotać Radka. Czy to jej się faktycznie uda? Prawda będzie taka, że zarówno on, jak i Jezierska będą przechodzili przez naprawdę trudny okres i oboje poczują, że chcą wsparcia. Nie tak łatwo się pogodzić z faktem, że partnerzy ich zostawili i razem uciekli, zostawiając ich z problemami. Sandra i Kornel w 2515 odcinku "Barwy szczęścia" nie dadzą znaku życia i w ogóle nie zainteresują się losem Sławki i Radka. Oni będą mogli liczyć na swoje wsparcie. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze