M jak miłość, odcinek 1615: Koniec Jaszewskich! Marysia zobaczy pijanego Mariusza. Olga odejdzie od męża

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1615: Koniec Jaszewskich! Marysia zobaczy pijanego Mariusza. Olga odejdzie od męża

M jak miłość, odcinek 1615: Koniec Jaszewskich! Marysia zobaczy pijanego Mariusza. Olga odejdzie od męża

2021-11-09 13:43

W 1615 odcinku "M jak miłość" Mariusz (Tomasz Lulek) stoczy się niemal na dno! Choroba Dawida (Iwo Wiciński) go wykończy, a w związku z tym, że chłopak zdrowieje, każdy w domu Jaszewskich przewartościuje swoje życie. To Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy w 1615 odcinku "M jak miłość" jak Mariusz sięga po alkohol i pijany wraca do domu. Będzie świadkiem odejścia Olgi od męża i jego upadku. Jaszewska ledwo spojrzy na zdołowanego i opuszczonego mężczyznę. Kiedyś ją zdradzał, a teraz ona sama wystąpi o rozwód. Nie przewidzi, że wkrótce Mariusz utopi smutku w alkoholu i doprowadzi do tragedii.

"M jak miłość" odcinek 1615 - poniedziałek, 22.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1615 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie świadkiem staczania się Mariusza. Można by pomyśleć, że mężczyzna powinien się cieszyć z powrotu syna do zdrowia. Choroba Dawida z "M jak miłość" spowoduje jednak, że każdy członek rodziny Jaszewskich zastanowi się nad swoim życiem. Młody Dawid zrozumiał już, że nie docenił Basi (Karina Woźniak) i bardzo źle zachowywał się wobec innych. Olga natomiast uzmysłowi sobie, że jej małżeństwo to fikcja, mąż wielokrotnie ją zdradził i oszukał i ma już tego serdecznie dość. Postanowi więc zacząć nowe życie bez męża i jego kłamstw. Jedynie Mariusz nie dostrzeże nic pozytywnego w swoim otoczeniu. Wręcz przeciwnie, kiedy syn wyzdrowieje i nie będzie go już potrzebował, a Olga zażąda rozwodu, on całkiem się załamie.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Iza wrzuci do sieci nagranie Bosackiego! To będzie koniec psychola

Marysia w 1615 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczy pijanego Mariusza, który wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu, by przyjechać do sklepu do następne trunki. Rogowska w 1615 odcinku "M jak miłość" od razu zaniepokoi się stanem znajomego i nawet spróbuje się zapytać sąsiada o jego koszmarne samopoczucie. On uzna, że jego życie nie ma sensu, choroba Dawida odmieniła bliskich, a on został sam i przechodzi załamanie. To wszystko zabrzmi na tyle poważnie, że Marysia postanowi odprowadzić mężczyznę do domu, by czasem nie wsiadł za kółko. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1615: Cudowny gest Uli i Bartka przed śmiercią Marzenki i Andrzejka! Dzięki nim będą mieli nowy dom - ZDJĘCIA

W 1615 odcinku "M jak miłość" Marysia na własne oczy zobaczy, jak Olga wyjeżdża i zostawia Mariusza. Spostrzeże, że faktycznie Olga wyjeżdża i zostawia rodzinę. Rogowska w 1615 odcinku "M jak miłość" nie domyśli się jednak, że Jaszewski będzie winien okrutnej tragedii, która nastąpi w Grabienie już niebawem. W 1618 odcinku "M jak miłość" wsiądzie za kierownicę i spowoduje śmiertelny wypadek, w którym zginą Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Osierocą małą Kalinkę (Oliwia Kępka) i odejdą na zawsze. 

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze