Barwy szczęścia, odcinek 2509: Bruno po adopcji Tadzia trafi za kraty. Bożena nie uwierzy, że ma męża kryminalistę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2509: Bruno po adopcji Tadzia trafi za kraty. Bożena nie uwierzy, że ma męża kryminalistę

Barwy szczęścia, odcinek 2509: Bruno po adopcji Tadzia trafi za kraty. Bożena nie uwierzy, że ma męża kryminalistę - ZDJĘCIA

2021-11-08 13:33

W 2509 odcinku "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) zadrze z prawem i policją. Przez aferę hazardową, w którą wciągnął go Rafał (Wojciech Solarz), Stańskiemu grozi więzienie. Chociaż w 2509 odcinku "Barwy szczęścia" przysięgnie, że nie zarobił ani jednej brudnej złotówki, to nie starczy. Bruno będzie miał chory wybór pomiędzy więzieniem, a daniem niebotycznej łapówki, co również jest karalne. Bożena (Marieta Żukowska) nie będzie mogła uwierzyć, że ma męża kryminalistę. Jak placówka adopcyjna dowie się prawdy o Brunie, Tadzo (Józio Trojanowski) na pewno zostanie odebrany Stańskim.

"Barwy szczęścia" odcinek 2509 - środa 10.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2509 odcinku "Barwy szczęścia" Bruno odejdzie od zmysłów kiedy dowie się, że przez Rafała został wplątany w aferę hazardową. Zaborski powie Stańskiemu, że prokurator ma nowy dowód w postaci zeznań pracownicy hotelu i planuje ich obu oskarżyć.

- To są jakieś brednie! Nie uczestniczyłem w tym twoim... procederze! (...) To ty mnie w to wpieprzyłeś! - wrzaśnie Bruno w 2509 odcinku "Barwy szczęścia". - Co mam ci powiedzieć... Nie chciałem, żeby tak wyszło... ale wyszło - przyzna niewzruszony Rafał. - Nie zarobiłem ani złotówki na tym twoim hazardzie! - zacznie się zarzekać Stański. - Postawią nam wszystkim zarzuty o współudział w prowadzeniu nielegalnego kasyna w hotelu i czerpanie zysków z hazardu. Trzy lata pudła - podsumuje Zaborski.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Iza wrzuci do sieci nagranie Bosackiego! To będzie koniec psychola

Bruno w 1509 odcinku "Barwy szczęścia" nie podda się jednak bez walki. - Przekazałem prokuraturze nagrania z monitoringu. Były dowodem, że nie miałem nic wspólnego z twoim kasynem! - powie Stański. - Brakowało kilku godzin nagrań i prokurator chyba uważa inaczej. A recepcjonistka tylko utwierdzi go w przekonaniu - uświadomi go Rafał. - Rafał... Jak trafię do pierdla, to przysięgam, że gorzko tego pożałujesz! - rzuci groźnie Bruno, a potem porozmawia z Bożeną, a raczej wykrzyczy jej okrutną prawdę, że niedługo obejrzy świat zza krat. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1615: Cudowny gest Uli i Bartka przed śmiercią Marzenki i Andrzejka! Dzięki nim będą mieli nowy dom - ZDJĘCIA

W 2509 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się również, że jest sposób na uciszenie rzekomego świadka. Według Rafała wystarczy dać 200 tys. zł.  - Rafał jest oszustem... To może być jego kolejny podstęp.(...) Jesteś niewinny, nikt nie uwierzy w te brednie - stwierdzi Stańska. - Nie mogę ryzykować, że pójdę do więzienia. Mam ciebie, mamy Tadzia... Nie stracę tego! (...) Nie dają dzieci kryminalistom - powie wprost Bruno, Bożena nie uwierzy, że ma męża kryminalistę. Stanowczo zaprzeczy, że tak jest i go wesprze. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze