Barwy szczęścia, odcinek 2499: Córka Damiana rzuci się w zemście na Renatę! Nawet Dominika jej nie powstrzyma

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2499: Córka Damiana rzuci się w zemście na Renatę! Nawet Dominika jej nie powstrzyma

Barwy szczęścia, odcinek 2499: Córka Damiana rzuci się w zemście na Renatę! Nawet Dominika jej nie powstrzyma

2021-10-24 21:59

W 2499 odcinku „Barw szczęścia” Renata (Ania Mrozowska) nieustannie będzie próbowała skontaktować się z Luizą (Julia Zielińska), aby choć na chwilę wyzbyć się swoich wyrzutów sumienia, po tym jak potraktowała jej ojca. Córka Damiana (Michał Lesień) nie będzie jednak chciała mieć z nią żadnego kontaktu i będzie odrzucała wszystkie połącznia, ale kelnerka tak łatwo się nie podda, czym tylko ją zirytuje! W 2499 odcinku „Barw szczęścia wkurzona Luzia zjawi się w „Feel Good” i zaatakuje Renatę, a gdy ta nie zareaguje na jej dosadne słowa, to wpadnie w szał i zacznie rzucać krzesłami! Nastolatka będzie w takim amoku, że nawet Dominika (Karolina Chapko) nie będzie mogła nad nią zapanować!

"Barwy szczęścia" odcinek 2499 - wtorek 26.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2499 odcinku „Barw szczęścia” Renata ciągle będzie miała wyrzuty sumienia po tym, jak ostatecznie pozbawiła Damian wszelkich nadziei, że mogą być razem! Renata bez żadnych skrupułów wprost wyznała mu, że między nimi nic nie będzie, gdyż zakochała się w Andrzeju (Maciej Jachowski), który zawrócił jej w głowie od pierwszego wejrzenia.

Damian od razu zauważył, ze między jego ukochaną a Romanowskim zaczyna rodzić się uczucie, więc jak tylko poznał swojego rywala to starał się zniechęcić do niego Renatę. Zaczął od drobnych intryg i uniemożliwiał im spotkania, jednak sam dobrze wiedział, że na dłuższą metę w ten sposób nic nie zdziała. W końcu postanowił przyznać się kelnerce co do niej czuje, jednak ona w tym momencie wbiła mu nóż prosto w serce i wybrała innego! W 2499 odcinku „Barw szczęścia” Renata ciągle nie będzie mogła o tym zapomnieć i postara się naprawić swoje winy poprzez kontakt z jego córką!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2501: Marek zabierze Gabrysię na randkę! Zostawi go dla Józka?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Luzia wpada w szał i demoluje "Feel Good" w 2499 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2499 odcinku „Barw szczęścia” Renata zacznie nałogowo wydzwaniać do Luizy, ale ona będzie unikała z nią kontaktu jak ognia! Jej zachowanie mocno ją zasmuci, ale nie podda się i mimo próśb Andrzeja, a nawet Dominiki nie da jej spokoju i dalej będzie szła w zaparte! Córka Damiana już w końcu nie wytrzyma i postanowi zjawić się w „Feel Good”, aby jasno i wyraźnie dać jej do zrozumienia, że po tym jak potraktowała jej ojca, ona też nie chce mieć już z nią nic wspólnego!

- Tak się o ciebie martwiłam – powie Renata, jak tylko zobaczy Luizę.

- Odwal się ode mnie. Odchrzań się raz na zawsze, słyszysz!? Skoro mój tata nie był dla ciebie wystarczająco dobry, to ja też nie chce mieć z tobą nic wspólnego! – wyrzuci jej.

- Luiza spokojnie, porozmawiajmy – zaproponuje Renata.

- Nie mam ochoty z tobą rozmawiać. Nie dzwoń do mnie, nie pisz mi SMS-ów. Zniknij w końcu z naszego życia! – wygranie jej.

Niestety w 2499 odcinku „Barw szczęścia” Renata ciągle będzie szła w zaparte i za wszelką cenę postara się dotrzeć do Luizy, ale dla niej to już będzie zbyt wiele. Bierność kelnerki wyprowadzi ją już z równowagi i sprawi, że przestanie się hamować!

- Usiądźmy – poprosi Renata.

- Nie dotarło?! Daj mi wreszcie spokój! – wkurzy się Luzia, z całej siły rzuci krzesłem, po czym wyjdzie, mocno szokując nie tylko Renatę, ale i przysłuchującą się wszystkiemu Dominikę!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2498: Witek wyrzuci Michalinę z domu! Nawet Marek go nie powstrzyma – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2499 odcinku „Barw szczęścia” Dominika nie będzie mogła wyjść z podziwu dla poczynań Luizy. Choć jej słowa i zachowanie mocno zaboli Renatę, to kelnerka nie da tego po sobie poznać, a nawet ją zrozumie, czym zszokuje swoją przyjaciółkę!

- Dobrze, że skończyło się tylko na tym – „pocieszy” ją Dominika.

- No to jeszcze dziecko – zauważy Renata.

- Bardzo wkurzone dziecko – poprawi ją.

- Wiem, ale też bardzo samotne – doda.

- I co masz zamiar zrobić? Chcesz zniknąć z jej życia? – zapyta przyjaciółkę.

Jednak w 2499 odcinku „Barw szczęścia” szybko okaże się, że Renata ciągle nie zrozumiała „prośby” Luizy i wcale nie ma zamiaru z niej rezygnować! Aż strach pomyśleć, co nastolatka wymyśli tym razem!

- Muszę się zastanowić, ale nie mogę się od niej odwrócić – stwierdzi.

- Szkoda tylko, że zepsuła ci dzień – podsumuje Dominika.

- Nie, nie bardzo (…) – przyzna Renata, gdyż i tak będzie myślała już tylko o Andrzeju i niespodziance, jaką szykuje dla niej na wieczór.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2507: Stefan rozwiedzie się z Walerią! Nie będzie chciał jej znać

Barwy szczęścia, odc. 2499: Luiza (Julia Zielińska), Renata (Ania Mrozowska), Dominka (Karolina Chapko)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2499: Luiza (Julia Zielińska), Renata (Ania Mrozowska), Dominka (Karolina Chapko)
Barwy szczęścia, odc. 2499: Renata (Ania Mrozowska)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2499: Renata (Ania Mrozowska)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Sonda
Co sądzisz o zachowaniu Luizy w "Barwach szczęścia"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze