Barwy szczęścia, odcinek 2494: Agata po nocy z Patrykiem ogłosi rodzinie radosną nowinę - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2494: Agata po nocy z Patrykiem ogłosi rodzinie radosną nowinę - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2494: Agata po nocy z Patrykiem ogłosi rodzinie radosną nowinę - ZDJĘCIA

2021-10-18 20:31

W 2494 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie wymęczona po upojnej nocy z Patrykiem (Konrad Skolimowski), która zmieni wszystko! Narzeczeństwo rozstało się, a do ślubu nie doszło. Oni nie powiedzieli jednak ostatniego słowa. W 2494 odcinku "Barwy szczęścia" Pyrka i Jezierski będą rozanieleni gorącymi chwilami. Niedługo po bardzo długiej i męczącej nocy, będą musieli ogłosić bliskim radosną nowinę! Z tym może być trudniej, bo nikt nie jest przygotowany na to, co Agata i Patryk mają do zakomunikowania.

"Barwy szczęścia" odcinek 2494 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2494 odcinku "Barwy szczęścia" Agata obudzi się cała rozanielona, bo wszelkie negatywne emocje, które doprowadziły do skłócenia się z Patrykiem, odejdą w niepamięć. Para spędzi ze sobą upojną noc, po której nabiorą ochoty na więcej.

- Tęskniłem za tobą - powie z rana Patryk w 2494 odcinku "Barwy szczęścia". - Ja za tobą też. Dobrze jest mieć cię obok siebie. Wreszcie normalnie spałam - wyzna rozanielona Pyrka. - Trochę za krótko, co? Późno się położyliśmy. No to teraz pani pójdzie zjeść porządne śniadanie, a ja zrobię angielskie wyjście - powie Jezierski gotowy do wyjścia z mieszkania. Uzna, że nie powinien pokazywać się domownikom i w ten sposób obwieścić, że mają z Agatą upojną noc za sobą. Pyrka będzie rozżalona postępowaniem chłopaka, ale ostatecznie przyzna, że ten ma rację. Niedługo potem i tak obwieści rodzinie wielką nowinę. 

Zobacz wielki powrót Agaty i Patryka w GALERII ZDJECIA>>>

W 2494 odcinku "Barwy szczęścia" Agata spróbuje odkupić winy u bliskich. Ostatnio zajmowała się tylko sobą i swoim smutkiem po rozstaniu z Patrykiem. W 2494 odcinku "Barwy szczęścia" naprawi swój błąd i to Klarze (Olga Jankowska) jako pierwszej wyjawi nowinę.

- Przepraszam, ostatnio zajmowałam się tylko sobą, ale to się zmieni. Wracam do życia - oznajmi Pyrka, która wreszcie odnajdzie spokój i przełamie swój wielki smutek po rozstaniu. Będzie wierzyła, że od teraz Jezierski skupi się tylko na niej, ale to nie będzie do końca prawda. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do innej

W 2494 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk dowie się, że ojciec Kornel (Jakub Bohosiewcz) zdradził Sławkę (Ewelina Serafin), która nie poradzi sobie z tą myślą. Chociaż umówi się z Agatą, jego rodzice znów staną im na drodze.

- No hej, o której będziesz - powie z nadzieją Agata. - Agata, przepraszam, ale nie dam rady dzisiaj przyjechać - odpowie Jezierski. - Ale to znaczy, że się rozmyśliłeś? - zapyta zdziwiona Pyrka, która od razu pomyśli, że chłopak jednak nie chce mówić rodzinie o ich powrocie do siebie. - Nie, nic z tych rzeczy. Po prostu mam syf u rodziców. Tata ma kochankę, a mama jest w kompletnej rozsypce, muszę jej pomóc - wyjawi. Niestety chociaż Agata zadeklaruje, że nie ma z tym problemu, będzie widziała, że Sławka i Kornel znów są ważniejsi od niej. 

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze