Barwy szczęścia, odcinek 2478: Paulinka i Ksawery na kwarantannie! Życie dzieci Łukasza zagrożone przez wirusa

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2478: Paulinka i Ksawery na kwarantannie! Życie dzieci Łukasza zagrożone przez wirusa

Barwy szczęścia, odcinek 2478: Paulinka i Ksawery na kwarantannie! Życie dzieci Łukasza zagrożone przez wirusa

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" dzieci Łukasza (Michał Rolnicki) będą na przymusowej kwarantannie. Wszystko przez Izę (Agnieszka Warchulska), która odwiedzi Paulinkę (Lena Jastrzębska) z gorączką i przyniesie do domu koronawirusa! Malarka sama ciężko zachoruje i będzie walczyć o życie, ale co gorsze Ksawerego (Bartosz Gruchot) i Paulinkę może czekać to samo! Poważne zakażenie dzieci mocno pokrzyżuje plany Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza wyjazdu na Sycylię. Ale wydaje się, że to będzie najmniejszy problem rodziców. Czy Paulinka i Ksawery wyjdą z tego paskudnego wirusa, a ich życiu nie będzie zagrażało niebezpieczeństwo w 2478 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2478 - czwartek, 21.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Iza w "Barwach szczęścia" po raz kolejny będzie walczyła o życie. Na początku infekcji malarka zbagatelizuje objawy i dlatego wybierze się odwiedzić Paulinkę już z bardzo wysoką gorączką! Gdyby Iza wiedziała, ze jest już nosicielką groźnego wirusa, być może zostałaby w domu, na kwarantannie. A tak, ten właśnie los spotka Paulinkę i Ksawcia!

Dzieci Łukasza w 2478 odcinku "Barw szczęścia" zarażą się od Izy i konieczne będzie natychmiastowe wdrożenie środków ochronnych dla nich i dla rodziny. Kiedy Ksawery zacznie gorzej się czuć, Kasia wpadnie w prawdziwą rozpacz i zagrozi, że nigdy nie wybaczy Izie, jeżeli straci przez nią syna!

Zobacz koniecznie: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Niestety, dzieci w 2478 odcinku "Barw szczęścia" - które w końcu zaprzyjaźniły się i spędzają ze sobą mnóstwo czasu - łatwo przeniosły koronawirusa z jednego na drugie. Ksawery zarazi Paulinkę, lub odwrotnie i czeka je przymusowy szpital w domu!

Przerażony Łukasz w 2478 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast podejmie decyzję, że przeprowadzkę na Sycylię trzeba odłożyć. Czy sytuacja zdrowia dzieci będzie na tyle poważna, że w ogóle nigdzie nie wyjadą?  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2468: Regina zacznie krwawić. Pozna wstrząsającą diagnozę w szpitalu - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze