Barwy szczęścia odc. 2466. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska), Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Arleta (Grażyna Brodzińska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2466. Franek (Mateusz Banasiuk), Regina (Kamila Kamińska), Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Arleta (Grażyna Brodzińska)

Barwy szczęścia, odcinek 2466 - opis, streszczenie: Odrzuconemu Remkowi udaje się wtargnąć na ślub Franka i Reginy

2021-09-06 21:53

"Barwy szczęścia", odc. 2466 w TVP2 w poniedziałek 6.09.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2466: Nadchodzi dzień ślubu Reginy i Franka. Remek dalej zadręcza pannę młodą, przesyłając do niej dwuznaczne wiadomości. Czapla zataja to przed swoim narzeczonym. Ze swojego problemu zwierza się Celinie. Brońska opowiada o sytuacji Alanowi, a ten razem z kolegami postanawia obronić kobietę przed nachalnym artystą. Ustawiają się przy wejściu do hotelu. Odrzuconemu mężczyźnie udaje się ich jednak ominąć i pojawić na uroczystości.

Kasia odwiedza Pyrków. Daje Iwonie i Agacie podarunki przywiezione z Włoch. Jednocześnie wypytuje dziewczyny o ich życie uczuciowe. Parę godzin później w przychodni Iwonie wizytę składa pacjent, którego ocaliła od śmierci. Tomasz Kępski wręcza jej kwiaty i bardzo drogi prezent. Sławka stara się nakłonić Patryka, by pogodził się z ojcem. Namawia go także, by znowu pracował w rodzinnym biznesie. Justin w dalszym ciągu kontynuuje wymianę SMS-ów z Jezierską. Trzyma to jednak w sekrecie przed przyjacielem. Gawron i Żabcia natomiast orientują się, że związek Jezierskich pogrąża się w kryzysie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze