Barwy szczęścia, odcinek 2462: Iwona doprowadzi rodzinę do ruiny. Nie przewidzi najgorszego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2462: Iwona doprowadzi rodzinę do ruiny. Nie przewidzi najgorszego

Barwy szczęścia, odcinek 2462: Iwona doprowadzi rodzinę do ruiny. Nie przewidzi najgorszego

2021-05-30 20:59

W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie weźmie na poważnie tragicznej sytuacji finansowej rodziny. Odkąd ich dziadkowie przebywają w płatnym ośrodku, a Iwona wprowadziła się do rodzinnego domu po tym, jak Marek (Marcin Perchuć) ją rzucił, rachunki Pyrków osiągnęły szczyt. W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) z przerażeniem odkryje, że ich finanse są w ruinie i nie stać ich praktycznie na nic. Iwona zbagatelizuje sprawę, a przecież to ona wróciła do rodzinnego domu, bo nie wyszło jej ze Złotym.

"Barw szczęścia" odcinek 2462 ostatni przed wakacjami - wtorek 8.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Klara w 2462 odcinku "Barwy szczęścia" odkryje, że odkąd mieszka z nimi Iwona, rachunki osiągają kolosalne sumy. Dotąd kobieta mieszkała z Markiem, ale ten ją rzucił i musiała wracać do Klary i Huberta (Marek Molak).

- Jeszcze chwila i nie będzie nas stać nawet na światło w lodówce - powie Klara i pokaże szwagierce rachunek za prąd. - Patrz, ile teraz będziemy płacić... To prawie dwa razy tyle, co do tej pory.

- Mamy tu łącznie: prąd, wodę, internet, telewizję, wywóz śmieci. Nie jest tak źle - odetchnie Iwona, pokazując Klarze kartkę ze swoimi wyliczeniami.

- Jest źle 

- No tak. Zapomniałam o opłacie za ośrodek dziadków... 

- Mówiłam. Za moment pójdziemy z torbami - zdenerwuje się Klara.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona zbagatelizuje całą sprawę, a przecież Klara wyliczy, że mogą stracić wszystko. Wymyśli, że to Staś musi zabrać się do pracy.

- A Staś ma od przyszłego miesiąca dorabiać jako kurier. Ma się dokładać - powie. Jakoś sobie poradzimy - podsumuje Iwona.

- Trzeba ciąć koszty i rozejrzeć się za jakąś pracą - westchnie Klara.

To przecież przeprowadzka Iwony w "Barwy szczęścia" doprowadziła do tego, że rodzina nie ma pieniędzy. Klara znajdzie jednak sposób, żeby uratować sytuację. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Wypadek Kingi w ostatnim 1594 odcinku doprowadzi do tragedii na otwarciu bistro - ZWIASTUN

W 2462 odcinku "Barwy szczęścia" Klara przypomni sobie o zaległym spadku. Zadzwoni do Paszkowskiej (Olga Bończyk) i zapyta się o to, jak wygląda sprawa. 

- Żona twojego ojca unika mnie jak ognia. Nie odpowiedziała na pismo, nie reaguje na maile, nie odbiera telefonów. Doświadczenie mówi mi, że po prostu zaczęła grać na zwłokę - usłyszy.

Klara postanowi zatem iść do Ireny (Małgorzata Krzysica) i sama załatwić sprawę. To jednak dziwne, że to Klara będzie biegać za rodzinnymi finansami, a Iwona nie. Jak tak dalej pójdzie, rodzina może nie mieć za co żyć! 

Najnowsze