Barwy szczęścia, odcinek 2453: Patryk wyprowadzi się przez romans Agaty z Romanowskim. Zdradzała go od dawna!

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2453: Patryk wyprowadzi się przez romans Agaty z Romanowskim. Zdradzała go od dawna!

Barwy szczęścia, odcinek 2454: Patryk wyprowadzi się przez romans Agaty z Romanowskim. Zdradzała go od dawna! - ZDJĘCIA

2021-05-12 10:31

W 2454 odcinku "Barwy szczęścia" Patrykowi (Konrad Skolimowski) puszczą nerwy i przestanie widzieć sens narzeczeństwa z Agatą (Natalia Zambrzycka). W ich życiu znów pojawi się Romanowski (Maciej Jachowski), który zaskoczy Pyrkę swoją ogromną przemianą. Ostatnio młody Jezierski w "Barwy szczęścia" interesował się bardziej Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) niż Agatą, ale kiedy przyłapie dziewczynę z Andrzejem, puszczą mu nerwy. Rzuci jej w twarz, że ich związek to fikcja i postanowi się wyprowadzić!

"Barwy szczęścia" odcinek 2454 - wtorek, 25.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2454 odcinku "Barwy szczęścia" Romanowski znów namiesza w życiu Agaty. Andrzej już raz stanął między nią a Patrykiem, kiedy to adorował dziewczynę podczas wspólnej pracy w "Fit-Zdrowie". Jakiś czas temu w "Barwy szczęścia" Andrzej pokazał się jako wysoko postawiony mężczyzna, pewny siebie i bogaty. Zaplątał się w romans z Miką (Ewa Mosakowska), koleżanką Agaty, po czym wrobił wszystkich, że to z Pyrką sypiał. Prawda była zupełnie inna i do tej pory dziewczyna Patryka myślała, że ma za sobą ten rozdział. Nic bardziej mylnego!

Romanowski wróci w 2453 odcinku "Barwy szczęścia" i okaże się być zupełnie innym człowiekiem! Zgłosi się do Agaty po pożyczkę, bo nie będzie miał pieniędzy na życie. Pech zechce, że pewne cechy jego charakteru jednak się nie zmienią, co wyprowadzi Patryka z równowagi. 

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

Romanowski w 2453 odcinku "Barwy szczęścia" uda się po darmową poradę prawną do Natalii (Maria Dejmek). Właśnie tam wyzna okrutną prawdę o sobie.

- Żona wyrzuciła mnie z domu, nie chce ze mną rozmawiać, nie chce mnie nawet widzieć. Nie mam pracy. Opuścili mnie wszyscy przyjaciele, odwróciła się ode mnie nawet rodzina. (...) Dałem sobie ostatnią szansę, pani mecenas. Jeśli pani mi nie pomoże, nie pomoże mi już nikt. Moje życie jest w pani rękach - powie błagalnie Andrzej, a prawniczka postara się mu pomóc.

Niedługo potem w "Barwy szczęścia", już w 2454 odcinku "Barwy szczęścia" Romanowski dowie się gdzie pracuje Agata i pójdzie ją zaczepić. 

- Proszę... Jestem w dramatycznej sytuacji, nie mam się do kogo zwrócić - powie jej i przyzna, że zasłużył na to, co go spotkało, ale przecież... wszystkim zdarza się popełniać błędy. (...) Proszę o... pięćset złotych. Straciłem wszystko. Wynajmuję łóżko u kolegi i jeśli nie zapłacę czynszu za pokój, wystawi mnie z walizką na ulicę - zacznie żebrać były szef.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 3. Ewa po śmierci Benka wróci z synem Stasiem w ostatnim 39 odcinku? Finał sezonu zszokuje wszystkich, którzy znają książkę

W 2454 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk przyłapie narzeczoną i Romanowskiego. Zobaczy jak były szef łapie ją za rękę i dotyka. Tego będzie za wiele! Młody Jezierski będzie przekonany, że dziewczyna ma romans. Zresztą od jakiegoś czasu w "Barwy szczęścia" nie do końca im się układa.

- To nie ma sensu. Jestem zmęczony. Mam wrażenie, że nasz związek zmierza donikąd - wygarnie jej w twarz.

Patryk w "Barwy szczęścia" podejmie decyzję o wyprowadzce. Będzie myślał, że Agata zdradza go od dawna. Faktycznie spakuje walizki i odejdzie? Dowiemy się już niebawem! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze