Barwy szczęścia, odc. 2443: Franek (Mateusz Banasiuk), Vincenzo (Alessandro Curti)

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2443 - opis, streszczenie: Franek konfrontuje się z Vincenzo, aby dowiedzieć się, gdzie jest Regina

2021-05-10 16:20

Barwy szczęścia, odc. 2443 w TVP2 w poniedziałek 10.05.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2443 - opis, streszczenie: Franek na próżno usiłuje skontaktować się z Reginą. Kobieta nie wróciła na noc i nie odbiera jego telefonów. Wysłała mu jedynie lakonicznego SMS-a. Mężczyzna konfrontuje się z Vincenzem. Żąda, by powiedział mu, gdzie jest jego narzeczona. W końcu traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów. Falkowski ma też niemiłą przeprawę z Remkiem.

Sadowscy wciąż mierzą się z kryzysem w swoim związku. Kasia postanawia wrócić na Sycylię. Jej postępowanie rani Łukasza, który zarzuca ukochanej egoizm. Górka w końcu zwalnia się z hotelu Stańskich, by w pełni poświęcić się interesom prowadzonym we Włoszech. Sadowski dowiaduje się, że w aferę z nielegalnymi substancjami uwikłany jest kurier z firmy Wyrwasa.

Bożena i Bruno znowu odwiedzają ośrodek adopcyjny. Tam słuchają wstrząsających opowieści rodziców, którzy przygarnęli porzucone dzieci.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze