Barwy szczęścia, odcinek 2443 - opis, streszczenie: Franek konfrontuje się z Vincenzo, aby dowiedzieć się, gdzie jest Regina

2021-05-10 16:20 opr. jkk
Barwy szczęścia, odc. 2443: Franek (Mateusz Banasiuk), Vincenzo (Alessandro Curti)
Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odc. 2443 w TVP2 w poniedziałek 10.05.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2443 - opis, streszczenie: Franek na próżno usiłuje skontaktować się z Reginą. Kobieta nie wróciła na noc i nie odbiera jego telefonów. Wysłała mu jedynie lakonicznego SMS-a. Mężczyzna konfrontuje się z Vincenzem. Żąda, by powiedział mu, gdzie jest jego narzeczona. W końcu traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów. Falkowski ma też niemiłą przeprawę z Remkiem.

Sadowscy wciąż mierzą się z kryzysem w swoim związku. Kasia postanawia wrócić na Sycylię. Jej postępowanie rani Łukasza, który zarzuca ukochanej egoizm. Górka w końcu zwalnia się z hotelu Stańskich, by w pełni poświęcić się interesom prowadzonym we Włoszech. Sadowski dowiaduje się, że w aferę z nielegalnymi substancjami uwikłany jest kurier z firmy Wyrwasa.

Bożena i Bruno znowu odwiedzają ośrodek adopcyjny. Tam słuchają wstrząsających opowieści rodziców, którzy przygarnęli porzucone dzieci.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze