Barwy szczęścia, odcinek 2442 - opis, streszczenie: Justin zaprasza Sławkę na swoją imprezę urodzinową

2021-05-10 16:24 opr. jkk
Barwy szczęścia, 2442, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2442, Sławka (Ewelina Serafin), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

Barwy szczęścia, odc. 2442 w TVP2 w piątek 7.05.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2442 - opis, streszczenie: Kasia nie widzi dla siebie przyszłości w Polsce. Przekonuje Łukasza, by na stałe przeprowadzili się z rodziną na Sycylię. Sadowski wie jednak, że oznaczałoby to nie tylko utratę pracy, ale i rozstanie z Paulinką.

W fitness klubie Vincenzo organizuje degustację włoskich potraw dla niewidomych dzieci. Łucja korzysta z okazji, by nawiązać bliższą relację z Hermanem.

Regina rozpamiętuje swoją podróż poślubną na Sycylii. Bardzo ją to wzrusza i w objęciach Włocha wspomina zmarłego męża. Franek tymczasem martwi się nieobecnością narzeczonej.

Justin poznaje matkę Patryka. Różnica wieku okazuje się żadną przeszkodą i między nimi szybko pojawia się zażyłość. Kanadyjczyk proponuje Sławce, by przyszła na jego urodzinową imprezę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze