Barwy szczęścia odc. 2441. Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka), Paulinka (Lena Jastrzębska), Ksawery (Bartosz Gruchot)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2441. Łukasz (Michał Rolnicki), Kasia (Katarzyna Glinka), Paulinka (Lena Jastrzębska), Ksawery (Bartosz Gruchot)

Barwy szczęścia, odcinek 2441 - opis, streszczenie: Łukasz wychodzi na wolność

2021-05-06 15:40

Barwy szczęścia, odc. 2441 w TVP2 w środę 5.05.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2441 - opis, streszczenie: Iza wraca z Wenecji, by znowu zająć się Paulinką. Nieumyślnie wygaduje się Kasi, że to nie pierwsze problemy Łukasza na stanowisku kuriera. Sadowski wreszcie zostaje zwolniony z aresztu. Małżonkowie szczerze rozmawiają o swojej sytuacji i ostatnich wydarzeniach.

Natalia stara się wymyślić, jak pomóc klientce, Halinie Kałuży. Kobieta padła ofiarą oszusta, Wojtasika, który zajmuje się pośrednictwem w fikcyjnych małżeństwach z ludźmi z zagranicy. Malwina zgadza się działać pod przykrywką. Umawia się z mężczyzną i udaje kobietę zmagającą się z kłopotami finansowymi.

Madzia przyznaje Oliwce, że zazdrości jej relacji z Kajtkiem. Też chciałaby mieć partnera, który potrafi okazywać ukochanej swoje uczucia.

Kacper znajduje nowe zajęcie po tym, jak zakończył prace nad projektem naukowym. Teraz zamierza udzielać korepetycji online studentce Hani.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze