Barwy szczęścia, odcinek 2434: Michalina wpadnie z Witkiem na oczach własnej matki! Przyzna się, że jest w ciąży?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2434: Michalina wpadnie z Witkiem na oczach własnej matki! Przyzna się, że jest w ciąży?

Barwy szczęścia, odcinek 2434: Michalina wpadnie z Witkiem na oczach własnej matki! Przyzna się, że jest w ciąży?

W 2434 odcinku "Barw szczęścia" Michalina (Anna Pentz) zacznie się szykować na odwiedziny matki, ale Witek (Witold Sosulski) nabierze ochoty na seks. Dziewczyna będzie jednak zbyt mocno zestresowana... Czy już wtedy będzie podejrzewała, że jest w ciąży? Witek będzie jednak nastawał na zbliżenie, a kiedy para zacznie omawiać najtrudniejszy temat, w drzwiach stanie Olga Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Na czym przyłapie nastoletnich kochanków w 2434 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2434 - poniedziałek 26.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2434 odcinku "Barw szczęścia" Michalina będzie mocno zestresowana nie tylko tym, aby dom Złotego wyglądał idealnie. W głowie nastolatki już będzie krążyła myśl o tym, że mogła zajść w ciążę! Jak w takim stanie przygotuje się na wizytę matki?

Witek w 2434 odcinku "Barw szczęścia" będzie miał w głowie zupełnie co innego. Zakochany 15-latek będzie chciał wykorzystać moment, kiedy zostali sami w domu i pobaraszkować z ukochaną... Czy Olga przyłapie Michalinę i Witka na seksie? 

Zobacz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Michał zostawi rodzinę w Brwinowie. Syn Ani zacznie nowe życie w Gdyni i pozna wielką miłość - ZDJĘCIA 

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia odc. 2425. Marek (Marcin Perchuć), Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Marek (Marcin Perchuć), Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)

Michalina jednak w 2434 odcinku "Barw szczęścia" delikatnie odtrąci zaloty Witka. Będzie miała ku temu dobry powód - wizytę matki - ale okaże się, że nie jedyny!  

- Nie dzisiaj - powie szeptem Michalina. - Dzisiaj mamy inspekcję i musimy być grzeczni - doda wyjaśnienie.

Witek w 2434 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się martwić, co się dzieje, bo jego ukochana będzie wyjątkowo zamyślona i smutna. Samo sprzątanie nie powinno jej przecież wpędzać aż w taki stres!

- Co jest, Misia? - zapyta w końcu młody Złoty.

- Jakoś słabo się czuję - odpowie mu Michalina, ale po chwili zdecyduje się dodać o co tak naprawdę chodzi. - Boję się, że... Lepiej będzie jak zrobimy test. 

- Test? Jaki test? Chyba nie ciążowy? - odpowie Witek. I dokładnie w tym momencie 2434 odcinka "Barw szczęścia" drzwiach stanie Olga!

Czy matka Michaliny usłyszy, że nastolatki rozmawiają o podejrzeniu ciąży jej córki? Czy Michalina przyzna się Oldze, że spała z Witkiem i podejrzewa, że wpadli? Co zrobi jej matka? Przekonamy się już w 2434 odcinku "Barw szczęścia"! 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński załatwi Łukasza za to co zrobił z Patrycją. Poniży go na środku szpitala, ale to nie wszystko

Barwy szczęścia odc. 2425. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze