Barwy szczęścia, odc. 2429: Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2429 - opis, streszczenie: Władek zdradza Kajtkowi, że nawdychał się toksycznych oparów i wylądował w szpitalu

2021-04-19 16:44

Barwy szczęścia, odc. 2429 w TVP2 w poniedziałek 19.04.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2429 - opis, streszczenie: Władek zdradza Kajtkowi, że w singapurskim laboratorium nawdychał się toksycznych oparów. W efekcie znalazł się w szpitalu.

Józka coraz bardziej frustruje jego pozycja w klubie. Z kolei jego uczucie do Gabi przybiera na mocy. Postanawia nie wracać do Niemiec na mecz. Woli spędzić wieczór w towarzystwie ukochanej.

Klara mówi Iwonie o nowej posadzie Huberta. Szczegóły tej dodatkowej pracy budzą podejrzliwość lekarki. Pyrka ma potem bardzo trudny dyżur. Następnie nie przebierając w słowach, wprost mówi bratu, co uważa o jego pracy w firmie, która zajmuje się podawaniem pacjentom niesprawdzonych kroplówek.

Michalina wreszcie przeprowadza się do Złotych. Witek oprowadza ją po nowym pokoju. Marek nie może zapomnieć o słabości dziewczyny do używek. Boi się, że pod jej wpływem syn znowu wpadnie w szpony nałogu.

Najnowsze