Barwy szczęścia odc. 2425. Żabcia (Hanna Klepacka), Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz), Sławka (Ewelina Serafin), Kornel (Jakub Bohosiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2425. Żabcia (Hanna Klepacka), Rysiek Gawron (Sebastian Stankiewicz), Sławka (Ewelina Serafin), Kornel (Jakub Bohosiewicz)

Barwy szczęścia, odcinek 2425 - opis, streszczenie: Sławka znajduje w sieci teledysk Ricardo

2021-04-14 17:05

Barwy szczęścia, odc. 2425 w TVP2 we wtorek 13.04.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2425 - opis, streszczenie: Olga i Marek przystają na pomysł Witka i Michaliny i pozwalają im razem zamieszkać. Nastolatki nie kryją radości, ale ich rodzice wciąż mają pewne wątpliwości. Złoty w dalszym ciągu pomaga Niedzielskiej w usprawnianiu szkolnej sieci komputerowej.

Stefan ostrzega Łukasza w kwestii związku na odległość. Dzieli się z nim własnymi doświadczeniami z małżeństwa z Walerią.

Sadowski umawia się z jednym z najważniejszych klientów, przedsiębiorcą Piotrem Łąką. Szybko pojawiają się problemy.

Pomysł Jezierskiej, by zatrudnić Gawrona do organizacji wesela, spełza na niczym, gdyż Sławka znajduje w sieci teledysk Ricardo. Żabcia pragnie jakoś wynagrodzić tę przykrość partnerowi. Zaprasza go więc do rezydencji na kąpiel.

Gospodarze wracają jednak przedwcześnie i spotykają Ryśka w swojej łazience.

Najnowsze