Barwy szczęścia, odcinek 2422 - opis, streszczenie: Małgorzata zaczyna śledzić Jerzego

2021-04-08 16:58 opr. jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2422, Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2422, Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)

Barwy szczęścia, odc. 2422 w TVP2 w czwartek 8.04.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2422 - opis, streszczenie: Michalina informuje Witka, że w związku z nową pracą matki przeprowadzają się ze stolicy do Poznania. Nie wyobrażając sobie rozłąki, chłopak obmyśla plan. Chce, by dziewczyna zamieszkała z nim pod opieką Marka. Musi jednak przekonać do tego pomysłu rodziców.

Małgorzata orientuje się, że Iga bardzo często dzwoni do Jerzego. Budzi to jej podejrzenia. Dlatego też, kiedy mąż opuszcza dom, po kryjomu rusza za nim.

Lidka mimo wszystko decyduje się podjąć walkę z Radkiem o alimenty. Oznajmia Natalii, że były małżonek, by zataić swoje dochody, udaje, że pozbył się Feel Good.

Aldona i Borys czekają na pierwszą dostawę do "Zdrówka" przemianowanego na "Bella Sicilia". Samochód Vincenza niespodziewanie jednak zatrzymuje się pośrodku lasu. Grzelakowie i Zenek muszą pomóc Włochowi wyjść z tarapatów.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze