Barwy szczęścia, odcinek 2421 - opis, streszczenie: Michalina zamieszka w domu Witka

2021-04-07 18:31 opr. jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2421: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2421: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi!

Barwy szczęścia, odc. 2421 w TVP2 w środę 7.04.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2421 - opis, streszczenie: Franek powierza Stefanka opiece Reginy, a sam udaje się na dyżur do straży. Niedługo potem do fitness klubu docierają informacje, że w pobliżu ma miejsce pożar. Wśród strażaków są ranni. Herman i Celina słyszą wymianę zdań między Radkiem a Sandrą. W ten sposób dowiadują się, że Morawski przepisał lokal na swoją kochankę.

Zgodnie z prośbą Witka Marek stara się pomóc Niedzielskiej rozwiązać kłopoty ze szkolnymi serwerami. Gdy w jego obecności Kujawiak znowu atakuje dyrektorkę, wstawia się za Gabrielą.

Patryk podejmuje pracę w rodzinnej firmie. Nie ma pojęcia o oszustwach ojca. Ten wmawia klientom, że sprzedaje im francuskie wina, a tak naprawdę podsuwa im tanie trunki. Sławkę pochłaniają przygotowania do wesela syna. Swoich poczynań nie uzgadnia jednak z przyszłą panną młodą.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze