Barwy szczęścia, odcinek 2420 - opis, streszczenie: Bożena zwierzy się rodzicom, że Tadzio cierpi na alkoholowy zespół płodowy

2021-04-07 18:25 opr. jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2420, Bożena (Marietta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Bożena (Marietta Żukowska)

Barwy szczęścia, odc. 2420 w TVP2 we wtorek 6.04.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2420 - opis, streszczenie: Bożena zwierza się Wiśniewskim, że Tadzio cierpi na alkoholowy zespół płodowy. Ku zdumieniu córki Tomasz stanowczo stwierdza, że nie powinna adoptować chorego dziecka.

Aldona przygotowuje się do ponownego otwarcia sklepu i współpracy z Kasią i Vincenzem. Borysa natomiast pochłaniają poszukiwania nowego domu dla rodziny.

Witek, Aleks i John zmagają się z awarią szkolnych serwerów, przez co lekcje zdalne zostają przerwane.

Klara dowiaduje się, że Irena odezwała się już do Lidii Bajer, matki Oli, innej córki Olgierda. Co więcej, Adler przekonała ją, by zrezygnowała z praw do spadku. Pyrka oświadcza macosze, że nie zamierza oddać jej restauracji ojca.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze