Barwy szczęścia, odcinek 2397: Bożena i Bruno adoptują Tadzia? Stański posunie się do wyjątkowej podłości wobec porzuconego dziecka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2397: Bożena i Bruno adoptują Tadzia? Stański posunie się do wyjątkowej podłości wobec porzuconego dziecka

Barwy szczęścia, odcinek 2397: Bożena i Bruno adoptują Tadzia? Stański posunie się do wyjątkowej podłości wobec porzuconego dziecka

2021-02-23 20:43

W 2397 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) podejmą decyzję o adopcji Tadzia (Józef Trojanowski), porzuconego w ich hotelu chłopca, który był ofiarą przestępstwa - handlu dziećmi! Więź jaka zrodzi się między Bożeną a słodkim niemowlakiem obudzi w niej instynkt macierzyński. Wyzna mężowi, że chce mieć dziecko, a ponieważ bezpłodny Bruno nie może spełnić jej marzenia, to w 2397 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy postanowią adoptować Tadzia. Ich szczęście nie potrwa długo, bo dość szybko Bruno wyjawi prawdziwe powody dlaczego chce zostać ojcem. Będą wyjątkowo okrutne.

"Barwy szczęścia" odcinek 2397 - wtorek, 2.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Bożena i Bruno z "Barw szczęścia" zostaną rodzicami? Od dawna małżonkowie pragną mieć dziecko, ale bezpłodność Bruna doprowadziła do tego, że świadomie zrezygnowali z realizacji tego marzenia. Wszystko jednak zmieni mały Tadzio. Chłopiec porzucony w ich hotelu od pierwszej chwili poruszył serce Bożeny, sprawił, że zrozumiała, że najbardziej na świecie chce być matką. Bolesna rozłąką z Tadziem, konieczność oddania go w ręce pracownicy pogotowia opiekuńczego sprawią że Stańska postanowi walczyć o Tadzia!

W 2397 odcinku "Barw szczęścia" wyzna mężowi, że chciałaby adoptować Tadzia, za którym bardzo tęskni i który podbił jej serce. Najpierw jednak przyzna, że chce mieć dziecko, że po tym co się ostatnio wydarzyło nie może zagłuszyć instynktu macierzyńskiego. - Chcę mieć dziecko. Wiem, wiele razy o tym rozmawialiśmy, ale nic na to nie poradzę. Czuję pustkę... - powie mężowi.

Słowa żony w 2397 odcinku "Barw szczęścia" poruszą Bruna. - Przecież wiesz, że ja nie mogę mieć dzieci - westchnie Bruno.- Są inne opcje - Bożena wyjaśni, że rozważa adopcję. Niespodziewanie Bruno zgodzi się, żeby zostali rodzicami Tadzia. Ukochana ze łzami wzruszenia w oczach rzuci mu się na szyję, ale jej radość nie potrwa długo.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2398: Bezpłodny Bruno zostawi Bożenę i sprzeda hotel. Zacznie wszystko od nowa, bo nie zgodzi się na adopcję dziecka

Bo po chwili w 2397 odcinku "Barw szczęścia" Stański przyzna się żonie dlaczego naprawdę chce adoptować Tadzia. Afera z handlem dziećmi zaszkodzi wizerunkowi hotelu, więc Bruno posunie się do wyjątkowej podłości. - Adopcja tego malca będzie dobra dla PR hotelu - stwierdzi bez ogródek.

Bożena nie uwierzy własnym uszom. - Chcesz adoptować dziecko, żeby podbić notowania hotelu?! - zapyta z oburzeniem w 2397 odcinku "Barw szczęścia". - Media przestaną nas szkalować. Widziałaś, co się dzieje w Internecie. Ludzie traktują to miejsce jako punkt do handlowania dziećmi - wyjaśni Bruno.

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1571: Powrót ciotki Artura. To Skalska ujawni Marcinowi, że Iza ohydnie go okłamuje

Zdruzgotana Bożena w 2397 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie mogła pojąć dlaczego Bruno jest tak okrutny! - A teraz ty dołożysz swoją cegiełkę i przehandlujesz dziecko za kilka dobrych opinii w sieci?! - rzuci mu w twarz. I zapowie, że jeśli będzie trzeba sama adoptuje Tadzia. A mężowi zapowie, że nadal chce rozwodu.

Barwy szczęścia odc. 2391. Bożena (Marieta Żukowska), Tadzio (Józef Trojanowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2391. Bożena (Marieta Żukowska), Tadzio (Józef Trojanowski)
Barwy szczęścia, odc. 2393: Bożena (Marieta Żukowska), Tadzio (Józio Trojanowski)

i

Autor: Artrama
Najnowsze