Barwy szczęścia, odcinek 2389: Samobójstwo Jezierskiego. Ojciec Patryka zabije się! Zostawi tylko pożegnalny list

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2389: Samobójstwo Jezierskiego. Ojciec Patryka zabije się! Zostawi tylko pożegnalny list

Barwy szczęścia, odcinek 2389: Samobójstwo Jezierskiego. Ojciec Patryka zabije się! Zostawi tylko pożegnalny list

2021-01-28 13:17

Tragedia w "Barwy szczęścia"! Sławka (Ewelina Serafin), przybiegnie do Patryka (Konrad Skolimowski) cała roztrzęsiona i zapłakana. Pokaże mu pożegnalny list Kornela (Jakub Bohosiewicz), a obawy młodego Jezierskiego się potwierdzą - ojciec popełnił samobójstwo! Wszystko przez wybuch w kamienicy, w poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia", który doprowadzi Kornela do ruiny finansowej. Dla Jezierskiego pieniądze zawsze były bardzo ważne, ale nikt się nie spodziewa, że w 2389 odcinku "Barwy szczęścia" ich strata popchnie go do samobójstwa.

"Barwy szczęścia" odcinek 2389 - czwartek, 18.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Nikt w "Barwy szczęścia" się tego nie spodziewał! Niedługo okaże się, że Kornel stracił wszystko! Feralny wypadek z poprzednich odcinków "Barw szczęścia" okaże się dla niego tragiczny. Początkowo Jezierski podejrzewał i oskarżał syna o pomyłkę na budowie, przez którą doszło do wypadku, a tragedią zainteresowali się ubezpieczyciele, policja i prokuratura. Cały biznes padnie, a pracownicy będą domagać się zapłaty.

- Co ty mi głowę zawracasz jakimiś ludźmi! Właśnie wracam z prokuratury - rzuci Kornel do syna. - Jestem skończony. Nigdy sobie nie wybaczę, że nie ubezpieczyłem budowy na duże pieniądze. Jak mogłem być taki głupi? - doda.

Wygląda na to, że w 2389 odcinku "Barwy szczęścia" Kornel znajdzie się w poważnych tarapatach. Straci coś, co zawsze było dla niego niezwykle ważne - biznes i pieniądze.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Pomimo że Patryk z "Barwy szczęścia" został oskarżony o zniszczenie interesu, w końcu wyjdzie na jaw, że Kornel sam jest sobie winny. Młody Jezierski zacznie go pocieszać.

- Wiszę ludziom majątek - powie załamany Kornel. - Zabiję się. To jedyne wyjście - doda.

Patryk weźmie poprawkę na stan ojca i potraktuje to jako zwykłe słowa, które ktoś mówi w ferworze emocji.

- Trzeba się nim zająć. Może będzie potrzebował fachowej pomocy - powie matce przez telefon.

- Masz na myśli psychiatrę? - zapyta Sławka.

- To nie jest głupi pomysł. Powinien chyba dostać jakieś leki na uspokojenie - odpowie Patryk w 2389 odcinku "Barwy szczęścia". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Sparaliżowany Janek podejmie dramatyczną decyzję. Zerwie z Sonią i odda ją Rafałowi

W 2389 odcinku "Barwy szczęścia" nikt nie przewidzi tragedii. Sławka przybiegnie do domu Pyrków cała zapłakana i roztrzęsiona.

- Ojciec zrobił coś strasznego! - krzyknie.

Patryk będzie widział przerażenie w jej oczach, a na dodatek Sławka wręczy mu pożegnalny list Kornela! Oboje zaczną się zastanawiać czy ojciec już pożegnał się ze światem, czy mają jeszcze chwilę na uratowanie go. Wygląda jednak na to, że w 2389 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do tragedii. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze