Barwy szczęścia, odcinek 2375: Marek odkryje co łączy Iwonę z jego terapeutą Karolem! Nie wytrzyma już z kochanką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2375: Marek odkryje co łączy Iwonę z jego terapeutą Karolem! Nie wytrzyma już z kochanką

Barwy szczęścia, odcinek 2375: Marek odkryje co łączy Iwonę z jego terapeutą Karolem! Nie wytrzyma już z kochanką

2021-01-19 12:12

W 2375 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) dowie się kim naprawdę jest jego terapeuta Karol (Wiktor Loga). Złoty nie miał pojęcia, że psycholog to bliski kolega Iwony (Izabela Zwierzyńska), z którym kiedyś łączyło ją coś więcej. Prawda wyjdzie na jaw na parapetówce w nowym domu Marka i Iwony. Wśród gości pojawi się właśnie Karol, którego obecność wprawi Złotego w osłupienie. Do tego stopnia będzie zszokowany, że w 2375 odcinku "Barw szczęścia" powie Iwonie wprost, że nigdy jej nie kochał, a to co się teraz dzieje to istny koszmar!

"Barwy szczęścia" odcinek 2375 - piątek, 29.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Związek Iwony i Marka z "Barw szczęścia" od początku był fikcją. Spędzili razem noc, choć przez lata Złoty był dla Pyrki jak ojciec i bezgranicznie kochał jej matkę Marię (Izabela Kuna). A kiedy Iwona zaszła w ciążę i urodziła mu córkę Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka) postanowili być razem. Od początku jednak Marek okłamywał kochankę. Udawał miłość, a tak naprawdę związał się z nią dla dobra dziecka. Zmęczony romansem z pasierbicą zaczął chodzić na terapię do psychologa. Nie mając pojęcia o tym, że Karol to kolega Iwony z przychodni!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2376: Marek pobije Iwonę? Rodzina zobaczy ją w opłakanym stanie

Prawda wyjdzie na jaw w 2375 odcinku "Barw szczęścia" w najmniej spodziewanym momencie. Iwona i Marek zaproszą rodzinę i przyjaciół na parapetówkę do nowego domu, który kupili, żeby nareszcie być pełną rodziną. Ich pierwszym gościem na imprezie będzie właśnie Karol! Wreszcie stanie się jasne kim terapeuta Marka jest dla Iwony.

Dla Złotego będzie to tak wielki wstrząs, że w 2375 odcinku "Barw szczęścia" nie zapanuje nad emocjami. Karol szybko opuści imprezę, ale wzburzony Marek z trudem wywiąże się z obowiązków gospodarza. W końcu urządzi Iwonie awanturę, jakby to ona byłą winna, że zapisał się na terapię do jej kolegi. - Zwierzałem się z osobistych problemów twojemu kumplowi? To jakiś koszmar! - krzyknie na kochankę.

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Zaskoczona jego wybuchem Iwona w 2375 odcinku "Barw szczęścia" zmusi Marka do szczerej rozmowy. Bo skoro Karol wie więcej o tym, co się dzieje w ich związku, to ona także powinna poznać prawdziwe uczucia Złotego. To co usłyszy Iwona zniszczy jej życie i zburzy marzenia o szczęśliwej rodzinie z Markiem. Bo ojczym, a zarazem kochanek przyzna, że jest z nią tylko dla Wioletki. Ale to nie jest miłość.

- Przykro mi... Próbowałem być dla ciebie partnerem, chciałem cię pokochać, ale chyba nie potrafię - wyzna Marek w 2375 odcinku "Barw szczęścia". Po tych bolesnych słowach Iwona odejdzie od niego, zabierając ze sobą córkę!

Najnowsze