Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bruno dowie się w co gra Rafał Zaborski. Wyciągnie jego zdjęcia z prostytutkami!

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bruno dowie się w co gra Rafał Zaborski. Wyciągnie jego zdjęcia z prostytutkami!

Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bruno dowie się w co gra Rafał Zaborski. Wyciągnie jego zdjęcia z prostytutkami!

2021-01-26 8:30

W 2371 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) zobaczy zdjęcia Bruna (Lesław Żurek) z prostytutkami. Dawny przyjaciel i wspólnik Stańskiego, kryminalista Rafał Zaborski (Wojciech Solarz), ujawni jej mroczną przeszłość męża. Widok 20-letniego Bruna zabawiającego się z paniami do towarzystwa, zażywającego narkotyki wstrząśnie Bożeną. A kiedy Stański w 2371 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni do Zaborskiego zapytać wprost o co mu chodzi i w co gra, usłyszy szokującą odpowiedź.

"Barwy szczęścia" odcinek 2371 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Tajne spotkanie Bożeny z Rafałem w 2371 odcinku "Barw szczęścia" przyniesie dramatyczne skutki i postawi wspólna przyszłość Stańskich pod znakiem zapytania. Nie dość, że Zaborski oskarży Bruna o udział w krwawej zbrodni, której ofiarą padł ich trzeci wspólnik Andrzej, to jeszcze pokaże Bożenie jakie życie wiódł przed laty jej ukochany. Kiedy razem zbijali wielkie pieniądze na oszukiwaniu ludzi w ich parabanku "Kredyt Express". Jakby tego było mało, to w 2371 odcinku "Barw szczęścia" kryminalista rzuci się jeszcze na Stańską, żeby pokazać jej na co go stać. Ale Bożena, która kiedyś pracowała w służbach specjalnych, bez trudu go obezwładni.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Po tej konfrontacji w 2371 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zażąda od Bruna wyjaśnień. Nie będzie w stanie uwierzyć, że mąż zataił przed nią tak ważne fakty z przeszłości. Że miał do czynienia z prostytutkami i zażywał narkotyki jako 20-latek. Stańskiemu też puszczę nerwy po tym, co usłyszy z ust ukochanej. - Ufasz Rafałowi bardziej niż mnie?

- Chciałabym tobie...

- Tak? I dlatego spotkałaś się z nim w tajemnicy przede mną! Powiedziałem ci całą prawdę i nie mam nic więcej do dodania! Tak naprawdę to ja powinienem być wściekły, że spotykasz się z nim w tajemnicy przede mną!

- Gdybym do końca ci wierzyła, to właśnie byłbyś tam ze mną!

- Nie ufasz mi, tak?

- A ty być ufał, gdybyś zobaczył takie zdjęcia?!

- Nigdy nie twierdziłem, że jestem kryształowy, ale nie wiem o jakie zdjęcia chodzi!

- Bo pewnie wyrzuciłeś to z głowy! A przypominasz sobie jak ty zobaczyłeś moje spreparowane zdjęcia?! Chciałeś rozwodu! W ogóle nie chciałeś ze mną rozmawiać!

- Może te też były spreparowane?

- Te właśnie nie były! - krzyknie Bożena i w 2371 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie już chciała słuchać męża.

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

Tymczasem Bruno w 2371 odcinku "Barw szczęścia" postanowi sprawdzić u źródła o co chodzi i dlaczego właśnie teraz Rafał Zaborski wyciąga na światło dzienne jego przeszłość. Słusznie podejrzewając, że wspólnik liczy na zemstę za to, że Stański wsadził go do więzienia za rozkręcenie hazardu w jego hotelu. Rafał zwróci się do Bruna nawet dawnym przezwiskiem.  - No cześć Pająk! Przypomniałeś sobie o starym kumplu?

- Co ty kombinujesz Rafał? - Ja też się cieszę, że cię słyszę...- O co ci chodzi- W sumie może o nic. Może tylko chciałem popsuć ci humor? Udało się? - rzuci z kpiną Zaborski.

Barwy szczęścia odc. 2371. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2371. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 2371. Bożena (Marieta Żukowska), Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2371. Bożena (Marieta Żukowska), Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze