Barwy szczęścia, odcinek 2354: Hubert zostawi Klarę dla Beaty! Sekretna randka za plecami oziębłej żony

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2354: Hubert zostawi Klarę dla Beaty! Sekretna randka za plecami oziębłej żony

Barwy szczęścia, odcinek 2354: Hubert zostawi Klarę dla Beaty. Sekretna randka za plecami oziębłej żony

2020-12-28 21:56

W 2354 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) ucieknie od Klary (Olga Jankowska), która znów odmówi mu seksu, a pocieszenia poszuka u Beaty (Anita Jancia). W tajemnicy przed oziębłą żoną Pyrka umówi się na spotkanie z nową przyjaciółką. Z pozoru będzie niewinnie, bo Hubert w 2354 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje spacer w parku z dziećmi. Ale córki Marysi Marysia (Antonina Niewiarowska) już ze sobą nie weźmie! Samotna Beata zgodzi się na randkę z Hubertem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2354 - wtorek, 29.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kryzys u Klary i Huberta z "Barw szczęścia", którzy już dawno przestali ze sobą sypiać popchnie spragnionego seksu Pyrkę w ramiona innej kobiety? Mimo usilnych starań Hubert nie zdoła przekonać Klary, że jest już zdrowy, świetnie się czuje i do pełni szczęścia brakuje mu tylko miłosnych uniesień. Dojdzie do tego, że małżonkowie zaczną się kłócić o byle bzdurę i oddalą się od siebie jeszcze bardziej.

Aż w 2354 odcinku "Barw szczęścia" Hubert kolejną noc spędzi w gościnnym pokoju, zamiast w łóżku z żoną. Jakby tego było mało będzie miał dosyć ciągłych pretensji Klary o to, że przez własną głupotę omal nie zginął, a ona zwyczajnie się o niego martwi. Wreszcie Hubert ucieknie z domu od Klary i ich łóżkowych problemów. W tajemnicy przed żoną w 2354 odcinku "Barw szczęścia" umówi się z Beatą i jej synem Grzesiem (Noah Culbreth). Zaprosi samotną matkę na spacer z dziećmi, lecz nie zabierze ze sobą Marysi.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2356: Klara odkryje co łączy Huberta z Beatą! Złapie go na dziecko?

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Józek po zdradzie Julity zabierze jej córkę. Znajdzie Julci nową matkę i nawiąże romans z dziewczyną przyjaciela!

Z pozoru niewinna rozmowa z Beatą w 2354 odcinku "Barw szczęścia" sprawi, że Hubert nareszcie poczuje się docenionym facetem, którego praca w pogotowiu wzbudza podziw.Pyrka też będzie pod wrażeniem tego jak Beata świetnie radzi sobie z synem, a do tego rozwija swoją karierę naukową w laboratorium. Krótki spacer wystarczy, by ta dwójka poczuła do siebie jeszcze większą sympatię. A bliska przyjaźń z czasem może się przerodzić w coś więcej.

Bo kiedy w 2354 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wróci do Klary licząc na seks z żoną, znów dostanie brutalnego kosza od ukochanej!

Najnowsze