Barwy szczęścia, odcinek 2342: Kryzys u Klary i Huberta. Zastąpi żonę samotną Beatą

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2342: Kryzys u Klary i Huberta. Zastąpi żonę samotną Beatą

Barwy szczęścia, odcinek 2342: Kryzys u Klary i Huberta. Zastąpi żonę samotną Beatą

2020-12-08 12:53

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" małżeństwo Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) popadnie w kryzys. Wszystko przez nową pracę Pyrki jako ratownik medyczny. Będzie nią tak pochłonięty, że znieważy żonę, po czym ta wpadnie w szał i się na nim odegra. Takie przepychanki doprowadzą do tego, że Hubert znajdzie pocieszenie u Beaty (Anita Jancia-Prokopowicz), która z chęcią wysłucha jego dokonań i bardzo zainteresuje się młodszym chłopakiem. W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Klara będzie się miała o co obawiać.

"Barwy szczęścia" odcinek 2342 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie wykończony po pracy. Okaże się, że ratownictwo medyczne nie jest wcale takie proste i pochłania mnóstwo czasu i energii. Klara poczuje się zaniedbana.

- A może zostawilibyśmy Marysie Agacie i Patrykowi i wybralibyśmy się na randkę? Już nie pamiętam kiedy ostatnio wyszliśmy gdzieś razem. Może jakaś knajpa, kino? - zaproponuje Klara.

Hubert nie odpowie, bo zadzwoni szefowa ze szpitala i zacznie bardziej interesować się losem obcych ludzi niż własną rodziną. W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Klara poczuje się potraktowana jak powietrze. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2342: Stawicki poniży Dominikę na sam koniec! Zrzuci na nią całą winę i zapłaci za to, żeby odeszła

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie chciał pochwalić swoimi dokonaniami w pracy, ale wściekła Klara go zignoruje i nie będzie z nim rozmawiać. Potem Klara zajmie się pracą i nawet zapomni o odebraniu córki z przedszkola. Hubert wykorzysta moment i zaproponuje wspólne pójście po dziecko. Znów spotka go rozczarowanie, bo żona wybierze pracę.

- I tak się mijamy... - rzuci sam do siebie.

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Hubert spotka Beatę, której synka uratował przed zadławieniem się. Kobieta nadal będzie mu niezwykle wdzięczna i z radością wypyta o to czego nie chciała słuchać Klara, czyli o zawód ratownika. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

W 2342 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zauważy, że Beata bardzo się nim interesuje. Kobieta będzie się zachwycać młodym chłopakiem. 

- Teraz dopiero robisz to, co tak naprawdę kochasz. Żona musi być z ciebie dumna! - skwituje Beata.

Hubert nie przyzna się jej, że Klara wolałaby żeby zmienił zajęcie i nie interesują ją historie ludzi ze szpitala. Pyrka zaprosi więc Beatę na spacer. Jeśli Klara nie zmieni podejścia, może stracić męża. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Okrutne oświadczyny Stawickiego. Aneta załatwi go jednym dokumentem

Najnowsze