Barwy szczęścia, odcinek 2340: Iza okradnie Łukasza. Za jego pieniądze będzie pić i ćpać

2020-12-05 16:10 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2340: Iza okradnie Łukasza. Za jego pieniądze będzie pić i ćpać
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2340: Iza okradnie Łukasza. Za jego pieniądze będzie pić i ćpać

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" sytuacja Izy (Agnieszka Warchulska) będzie fatalna. Zrzuciła całą odpowiedzialność opieki nad Paulinką (Lena Jastrzębska) na Łukasza (Michał Rolnicki), a sama udaje, że ciężko pracuje nad projektem zawodowym. Tymczasem coraz bardziej pochłania ją relacja z Adamem (Dariusz Majchrzak), ćpunem, z którym baluje i się bawi, zamiast zarabiać pieniądze i odciążyć Łukasza. W 2340 odcinku "Barw szczęścia" nawet Bruno (Lesław Żurek) zauważy, że Iza zwyczajnie okrada Łukasza, kazała mu opiekować się dzieckiem i go zwyczajnie wykorzystuje!

"Barwy szczęścia" odcinek 2340 - piątek, 4.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie tonął w długach. Odkąd Kasia (Katarzyna Glinka) wyjechała za granicę, sam musi wszystko opłacić i zająć się córką. Iza jakiś czas temu oznajmiła, że chce zająć się dużym, artystycznym projektem poza Warszawą i to właśnie Łukasz musi zająć się dzieckiem. Sytuacja nie byłaby tak tragiczna, gdyby Iza nie wplątała się w relację z dawnym kochankiem Adamem, który próbuje wciągnąć ją w świat narkotyków i alkoholu. W 2340 odcinku "Barw szczęścia" kiedy Łukasz będzie walczył o pieniądze na utrzymanie siebie i Paulinki, Iza kompletnie nie będzie się niczym przejmować. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2340: Jowita uprawiała seks za pieniądze, a teraz weźmie się za Justina! Chodzi jej tylko o jedno

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" pomocną dłoń do spłukanego Łukasza, wyciągnie Stański. Zaproponuje mu pracę, co będzie ratunkiem dla koszmarnego budżetu domowego. Bruno zwróci mu jednak uwagę na jeden fakt - dlaczego Iza nie dokłada się nic a nic do wychowania dziecka?

- Dostała duże zlecenie! - Stański będzie zniesmaczony zachowaniem Małek.

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" wprost zasugeruje, że to tak, jakby Iza okradała Łukasza. Za pieniądze, które powinna łożyć na dziecko, ona kupuje narkotyki i alkohol, a przez to Łukasz nie ma ani grosza!

W 2340 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz stanie w obronie Izy.

- Teraz moja kolej, żeby zająć się Paulinką. 

- Kasia to akceptuje? - Stańki będzie bardzo podejrzliwy

- Niestety nie

Nic dziwnego, że Bruno w 2340 odcinku "Barw szczęścia" zareaguje na dziwną sytuację między Izą a Łukaszem. Kobieta wykorzystuje go, żeby móc bawić się z daleka od miasta. Zamiast przelewać pieniądze na córkę, ona wymaga od Łukasza, by dokonał niemożliwego i opłacił wszystko sam. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2341: Stawicki zrobi z Dominiki obłąkaną wariatkę! Przyłapany z Anetą zacznie jej ubliżać - ZDJĘCIA

Najnowsze