Barwy szczęścia, odcinek 2321: Jowita upokorzona przez Alana. Nazwie ją zwykłą dziwką!

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2321: Jowita upokorzona przez Alana. Nazwie ją zwykłą dziwką!

Barwy szczęścia, odcinek 2321: Jowita upokorzona przez Alana. Nazwie ją zwykłą dziwką!

2020-11-06 15:15

W 2321 odcinku "Barw szczęścia" Alan (Rafał Maślak) wreszcie wyjdzie z aresztu, gdzie trafił za próbę ochronienia Jowity (Magdalena Żak), przed kryminalistką Gretą (Katarzyna Sowińska). W wyniku szarpaniny, kobieta spadła ze schodów i o mało nie przypłaciła tego życiem. Alan najprawdopodobniej pójdzie za to na długie lata za kraty. W 2321 odcinku "Barw szczęścia" tymczasowo wyjdzie z aresztu, a Jowita będzie cała w skowronkach. Jej podejście się zmieni, kiedy Alan zacznie pałać do niej nienawiścią. Nazwie ją zwykłą dziwką!

"Barwy szczęścia" odcinek 2321 - piątek, 6.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2321 odcinku "Barw szczęścia" Jowita ze wszystkich sił, będzie starała się wyciągnąć Alana z aresztu. W końcu to przez jej działania się tam znalazł. Mężczyzna chciał tylko ochronić dziewczynę przed kryminalistką Gretą, która zmuszała ją do prostytucji. Poszedł więc do jej domu i w wyniku szarpaniny, sutenerka spadła ze schodów, rozbijając głowę. Całe zajście mogła przypłacić życiem, a Alan najprawdopodobniej trafi na długie lata do więzienia. W 2321 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie tymczasowo z aresztu, z którego wyciągnie go Jowita. Nie będzie szczęśliwy, kiedy zobaczy dziewczynę. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2321: Hubert uratuje Grzesia przed uduszeniem. Wypadek syna Beaty zbliży go do samotnej matki - ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2321 odcinku "Barw szczęścia" Jowita, Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) pojadą odebrać Alana z aresztu.

 - O Jezu, Alan! Jak się czujesz? - Jowita od razu pobiegnie do mężczyzny.

- Mega. Spędziłem 48 godzin z typami spod ciemnej gwiazdy i marzę, żeby ci o tym opowiedzieć. - On będzie wściekły. 

- Pewnie jesteś wykończony...

- Skąd. Mają tam spa z masażem.

- O co ci chodzi? Chcę ci pomóc.

- Pomóc? A wiesz co mi przez ciebie grozi? Dostanę wyrok i pójdę siedzieć. - W 2321 odcinku "Barw szczęścia" Alan będzie się brzydził Jowitą. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2326: Oliwka zdradzi Kajtka. Odejdzie przez Bruna Stańskiego!

W 2321 odcinku "Barw szczęścia" przyjaciele Jowity będą niedowierzać, jak chamski potrafi być Alan. Kiedy zostanie sam na sam z Kajtkiem, powie mu co sądzi o Jowicie. 

- Niech ona się wreszcie ode mnie odczepi. Czego ona ode mnie chce?

- Chce ci pomóc, a ty się zachowujesz jak dupek.

- Też byś stracił klasę na moim miejscu. Wiesz co sobie pomyślałem? Że Jowita specjalnie mnie w to wrobiła, żeby odzyskać kasę od tej swojej sutenerki. 

- Nie no teraz to gadasz głupoty. Znam Jowitę, jest trochę walnięta, ale czegoś takiego by nie zrobiła. 

- A jednak. To zwykła dziwka. - Alan w 2321 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miał skrupułów. 

Najnowsze