Barwy szczęścia odc. 2318. Agata (Natalia Zambrzycka), Sławka (Ewelina Serafin), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2318. Agata (Natalia Zambrzycka), Sławka (Ewelina Serafin), Patryk (Konrad Skolimowski)

Barwy szczęścia, odcinek 2318 - opis, streszczenie: Agata zaczyna podejrzewać, że to Sławka zorganizowała nagonkę na jej firmę

2020-11-02 8:37

Barwy szczęścia, odc. 2318 w TVP2 w poniedziałek 2.11.2020, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2318 - streszczenie: Kajtek i Oliwka dowiadują się o powiązaniach Grety z półświatkiem. Próbują ostrzec Jowitę. Ona jednak jest już w willi Domeckiej, gdzie ma się spotkać z klientem. Wkrótce dochodzi do szarpaniny między Alanem a sutenerką. Ma ona tragiczne skutki.

Mika i Romanowski trafiają na forum, na którym internauci szkalują Fit-Zdrowie. Są przekonani, że to inicjatywa Agaty. Tymczasem ona zastaje w domu Sławkę, którą Patryk przywiózł ze szpitala. Zaczyna podejrzewać, że to ona rozpętała w sieci nagonkę na jej pracodawcę.

Aneta, nie zważając na ostrzeżenia Malwiny, postanawia spotkać się ze "Zbyszkiem" w Feel Good. Ku jej zdziwieniu w kawiarni zjawia się Mikołaj. Gdy wyznaje, że od początku podszywał się pod Stawickiego, wybucha awantura.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze