Barwy szczęścia, odcinek 2309: Agata zemści się na Romanowskim i Mice. Nie będą się spodziewali takiego ataku

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2309: Agata zemści się na Romanowskim i Mice. Nie będą się spodziewali takiego ataku

Barwy szczęścia, odcinek 2309: Agata zemści się na Romanowskim i Mice. Nie będą się spodziewali takiego ataku

2020-10-20 9:20

W 2309 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie wściekła na Romanowskiego (Maciej Jachowski) i Mikę (Ewa Mosakowska), za wplątanie ją w ich romans. Przez to Pyrka jest wyśmiewana w siedzibie "Fit-Zdrowie", a co najgorsze, została zdegradowana do poprzedniego stanowiska. W 2309 odcinku "Barw szczęścia" oboje kochanków nie będzie chciało spojrzeć jej w twarz. Dlatego Agata wbrew namowom Patryka (Konrad Skolimowski), nie zwolni się z pracy, a wręcz przeciwnie, zaplanuje atak i zemstę na szefie i koleżance z pracy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2309 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2309 odcinku "Barw szczęścia" Agata kolejny raz padnie ofiarą podłych komentarzy i żartów wśród pracowników "Fit-Zdrowie". Na drzwiach znajdzie nawet karteczkę z napisem "Pyrka zdzirka". Wszystko przez to, że zgodziła się być przykrywką dla Romanowskigo i Miki i poleciała z nimi na służbowy wyjazd do Hiszpanii. Żona prezesa o wszystkim się dowiedziała i to właśnie ją, nie Mikę, oskarżyła o uwiedzenie jej męża. Agata w 2309 odcinku "Barw szczęścia" postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i nie dać się więcej traktować jak popychadło. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2312: Dominika przyłapie Stawickiego na randce z Anetą

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2309 odcinku "Barw szczęścia" Mika i Romanowski ponownie będą chcieli wykorzystać Agatę. Okaże się, że tylko ona umiała wykonywać pewne zadania w firmie. Koleżanka z pracy spróbuje podejść Pyrkę, aby ta jej pomogła. Nie będzie się spodziewała tego, co usłyszy.

 - Jeżeli nie chcecie, żebym ja traktowała to osobiście, to po prostu jak dorośli ludzie przyznajcie się do swojego romansu i przestańcie obarczać innych swoimi błędami (...). - powie dosadnie Pyrka w 2309 odcinku "Barw szczęścia".

Mika zauważy, że Agata jest naprawdę wściekła i gotowa na zawalczenie o swoje dobre imię. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

W 2309 odcinku "Barw szczęścia" to Patryk przejmie inicjatywę i kiedy przyjedzie do narzeczoną do pracy, dorwie Romanowskiego. Będzie chciał go pobić, ale ostatecznie się powstrzyma. W głowie Agaty zrodzi się do tego czasu plan. Chociaż chłopak doradzi jej odejście z pracy, ona z cwaną miną przyzna co innego.

- Niech teraz oni się ze mną trochę pomęczą - wyzna z zaciętością. 

Agata w 2309 odcinku "Barw szczęścia" zacznie działać, aby Romanowski i Mika poczuli na własnej skórze, co to znaczy upokorzenie. 

	Barwy szczęścia odc. 2309. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2309. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze