Barwy szczęścia odc. 2305. Alicja Umińska (Monika Dryl), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Ewunia (Gabriela Ziembicka), Elżbieta (Marzena Trybała)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2305. Alicja Umińska (Monika Dryl), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki), Ewunia (Gabriela Ziembicka), Elżbieta (Marzena Trybała)

Barwy szczęścia, odcinek 2305 - opis, streszczenie: Ewunia tęskni z ojcem i jest coraz bardziej przygnębiona

2020-10-13 8:36

Barwy szczęścia, odc. 2305. Agata (Natalia Zambrzycka) w TVP2 we wtorek 13.10.2020, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2305- streszczenie: Jaworski mimo początkowych problemów wywiązuje się z umowy z Kornelem. Mężczyźni rozpoczynają współpracę.

Justin dostaje prowizję od ojca Patryka. Sukces świętuje w towarzystwie Prota i Sergiusza.

Łukasz i Alicja spotykają się z Ewunią. Dziewczynka, która tęskni za ojcem i bratem, jest bardzo przygnębiona. Umińska sugeruje Elżbiecie, że jej wnuczka może cierpieć na depresję. Starsza pani jest oburzona. Odbiera to jako zarzut, że nie radzi sobie z opieką nad dzieckiem.

Agata dowiaduje się, że została przeniesiona do działu, w którym kiedyś pracowała. Ma też otrzymywać niższą pensję. Do tego dziewczyna jest obiektem plotek współpracowników, którzy są przekonani o jej romansie z Romanowskim.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze